Coś niebieskiego Emily Giffin

Okładka Coś niebieskiego
autor:
Emily Giffin
wydawnictwo:
Wydawnictwo Otwarte
data wydania:
2011
ISBN:
9788375151640

Opis

Mówią, że czas leczy rany. Mówią, że lekarstwem na złamane serce jest nowa miłość. Mówią, że wszystko dobre, co się dobrze kończy. Życie Darcy w jednej chwili rozpada się na drobne kawałeczki. Narzeczony porzuca ją tydzień przed ślubem, na domiar złego odchodzi z jej najlepszą przyjaciółką. Darcy obwinia obydwoje o rozpad swojego związku, choć sama ma romans i spodziewa się dziecka. Emily Giffin - amerykańska autorka bestsellerów: "Coś pożyczonego", "Coś niebieskiego", "Dziecioodporna" i .."Sto dni po ślubie". Jej najnowsza książka, "Siedem lat później", podobnie jak poprzednie natychmiast po premierze trafiła na listy bestsellerów "New York Timesa" i Amazon.com. Wszystkie jej powieści zostały przetłumaczone na kilkadziesiąt języków i sprzedały się w wielu milionach egzemplarzy.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Gdybym miała oceniać książkę powierzchownie, rzec mogłabym “babskie czytadło”. Typowa historia, główna bohaterka głupia jak but, egoistka, zadufana w sobie, niepotrafiąca docenić tego co ma dopóty tego nie straci. Ot, cała filozofia. Ale sztuką dobrego przeczytania książki jest fakt, że wynosimy ... więcej »
„Miłość i przyjaźń. To one czynią z nas ludzi, którymi jesteśmy. A jeśli pozwolimy, potrafią nas również zmienić.”* Jaka by była twoja reakcja na wieść o zdradzie? Zdradzie, której dopuściła się najważniejsza dla ciebie osoba, po siedmiu latach wspólnego życia? A co jeżeli ty też nie masz czy... więcej »
Dodali do kolekcji
arwena
conniec
affetto
Ami
sandra_katarzyna
Skrawek
Yoggobela
Martusiaaa_92
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!