Crescendo Becca Fitzpatrick

Okładka Crescendo
autor:
Becca Fitzpatrick
wydawnictwo:
Wydawnictwo Otwarte
data wydania:
2011
ISBN:
9788375151329

Opis

Kiedy nie wiesz, komu wierzyć, ufaj tylko sobie. Patch to wielka miłość Nory. To także jej Anioł Stróż. On uratował jej życie, ona wyrwała go z otchłani potępionych. Są sobie przeznaczeni. Jednak Patch wydaje się zamieszany w niewyjaśnioną śmierć ojca Nory. Dziewczynie grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. Tajemnice budzą niepokój, niepewność przeradza się w strach. "Crescendo" to kontynuacja bestsellerowej powieści Becki Fitzpatrick "Szeptem".

Słowa kluczowe

"Crescendo" to jedna z nielicznych premier książkowych, wyczekiwanych przeze mnie z niecierpliwością w 2011 roku. Becca Fitzpatrick nieodwołanie zaskarbiła sobie moje serce, już dzięki jej poprzedniej powieści, "Szeptem". Jako, że "Crescendo" otrzymałam od Wydawnictwa Otwartego jeszcze przed prem... więcej »
Jedną z najbardziej wyczekiwanych przeze mnie premier książkowych roku 2011 było przede wszystkim "Crescendo". Pierwsza część, "Szeptem", bardzo mi się spodobała, więc niemal rok z utęsknieniem wyczekiwałam (bardzo niecierpliwie) na premierę drugiej części cyklu Becki Fitzpatrick. Zaczynaj... więcej »
W sieci możemy znaleźć bardzo wiele niezmiernie pochlebnych, pełnych zachwytów recenzji. Ciekawe, jak na ich tle wypadnie moja opinia? :) "Crescendo" to kontynuacja bestselleru zatytułowanego "Szeptem". O pierwszej części nie będę się rozpisywać, upłynęło od wydania tyle czasu, że wystarczy ki... więcej »
Crescendo
Recenzent: RedHead
Na ''Crescendo'' czekałam naprawdę długo, dlatego też, gdy tylko pojawiła się w sklepach, zakupiłam ją. Pierwsza część, a zarazem pierwsza książka Pani Fiztpatrick zaczarowała mnie od pierwszej strony, mimo że tak bardzo przypominała dobrze znany nam wszystkim, Zmierzch. Był przystojny chłopak, b... więcej »
" - Dwa miesiące temu Vee, moja mama... wszyscy... ostrzegali mnie, że jesteś z tych chłopaków, dla których dziewczyny to zdobycz. Mówili, że będę tylko kolejnym eksponatem w kolekcji, kolejną głupią gęsią, którą uwiedziesz dla własnej satysfakcji. Mówili, że w chwili, gdy się w Tobie zakocham, t... więcej »
Crescendo
Recenzent: Bujaczek
„Crescendo” to kontynuacja bestsellerowej powieści „Szeptem”. Pierwszą część czytałam jakiś czas temu i gdy dowiedziałam się, że będzie kontynuacja oszalałam z radości ;). Jakie szczęście, że koleżanka ją kupiła bo ja bym jeszcze trochę na nią czekała… Książka zaczyna się sielankowo. Nora i Pa... więcej »
Czekanie na „Crescendo” było dla mnie prawdziwą udręką, bo im bardziej chciałam tę książkę przeczytać, tym wydawało mi się, że czas jak na złość postanowił się dłużyć. Ciekawość zżerała mnie od środka, byłam niezwykle zainteresowana tym, jak potoczą się dalsze losy Nory i Patcha, tym bardziej, że... więcej »
Crescendo
Recenzent: Lena173
Od dłuższego już czasu miałam ochotę na nieco lżejszą literaturę, która sprawiłaby, że chociaż na kilka godzin zapomnę o otaczającej mnie rzeczywistości. Korzystając z okazji postanowiłam bliższej zapoznać się z twórczością amerykańskiej pisarki Becci Fitzpatrick, o której w ostatnim czasie słysz... więcej »
Wiecie jak wygląda dziecko, które otrzyma kolorowego lizaka, o którego wcześniej prosiło? Na jego twarzy pojawia się ogromny - zazwyczaj - szczerbaty uśmiech, a oczy nabierają dziwnego blasku. Tak jeż było ze mną (pomijając szczerby w uzębieniu), gdy w końcu dostałam tą książkę w swoje ręce od ko... więcej »
„Crescendo” jest kontynuacją powieści „Szeptem”, która odniosła ogromny sukces na całym świecie. Jako, że pierwsza część mi się spodobała bez zastanowienia sięgnęłam i po drugą. Tym razem książka zaczyna się powrotem do przeszłości – cofamy się o czternaście miesięcy i poznajemy okoliczności ś... więcej »
"Crescendo" jest drugą częścią serii, której autorką jest Becca Fitzpatrick. Nie wiem dlaczego zwlekałam z przeczytaniem tej książki. Może po prostu bałam się, że będzie gorsza od "Szeptem"? Teraz jestem na siebie zła, bo jak mogłam tak pomyśleć? "Crescendo" jest jeszcze lepsze! Książka jest k... więcej »
Crescendo jest kontynuacją debiutanckiej książki Becki Fitzpatrick Szeptem. W tym dziele poznajemy dalsze losy Patcha, Nory i Vee. Po przeżyciach z poprzedniej części Nora myśli, że wszystko w końcu wróci do normy. Jakże się myliła. Głowna bohaterka myśli, że przekreśliła swój związek mówić Pat... więcej »
Crescendo - Becca Fitzpatrick
Recenzent: sonik8202
Kiedy nie wiesz, komu wierzyć, ufaj tylko sobie. Patch to wielka miłość Nory. To także jej Anioł Stróż. On uratował jej życie, ona wyrwała go z otchłani potępionych. Są sobie przeznaczeni. Jednak Patch wydaje się zamieszany w niewyjaśnioną śmierć ojca Nory. Dziewczynie grozi śmiertelne niebezpiec... więcej »
„Crescendo” Becca Fitzpatrick wyd. Otwarte rok: 2011 str. 395 Ocena: 4/6 Niezwłocznie po zakończeniu lektury „Szeptem” Becci Fitzpatrick, sięgnęłam po kontynuację serii pod intrygującym tytułem „Crescendo”. Chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć znaczenia tego słowa. Stwierdzić jednak muszę, że... więcej »
Autor: Becca Fitzpatrick Tytuł: Crescendo Wydawnictwo: Otwarte Opis książki: Patch to wielka miłość Nory. To także jej Anioł Stróż. On uratował jej życie, ona wyrwała go z otchłani potępionych. Są sobie przeznaczeni. Jednak Patch wydaje się zamieszany w niewyjaśnioną śmierć ojca Nory. Dziewcz... więcej »
Crescendo jest kontynuacją bestsellerowej powieści Szeptem. W pierwszym tomie powieści Nora, która dopiero weszła w świat Upadłych Aniołów i Nieśmiertelnych Nefili, ledwo uszła z życiem. Nie prędko ustaliła kto próbował ją zabić, a miała niejednego wroga, choć w rzeczywistości sama nigdy nikomu ... więcej »
Polecam!
Recenzent: seami
Gdy tylko ta książka dostała się w moje ręce, nie mogłam się od niej oderwać. Tak mnie wciągnęła i tylko jak przerywałam czytanie czułam niedosyt. Nie zgadzam się z innymi, którzy twierdzą, że autorka owej książki napisała coś o podobnej treści do "Zmierzchu". Historia jest zdecydowanie całkiem i... więcej »
"Crescendo"
Recenzent: Heyday
"Crescendo" Jest drugą częścią trylogii "Szeptem". Dzięki uratowaniu Nory, Patch zostaje jej Aniołem Stróżem, jednak teraz muszą ukrywać swój związek przed Archaniołami. Dziewczyna ma już tego dość i rzuca anioła. Nagle jego zainteresowanie zostaje skierowane na wroga Nory - Marcie Millar. Czy N... więcej »
„Crescendo” to kontynuacja kultowej serii „Szeptem” napisanej przez Becce Fiztpatrick. Pierwszą część czytałam dosyć dawno, ale wiele z niej pamiętam, bowiem ta książka jak niewiele z tego gatunku bardzo mi zapadła w pamięć. Tę część pomimo ferii czytałam dosyć długo, bo pewnie przeczytałabym ją ... więcej »
Crescendo
Recenzent: Paulaaaa
Znów przenosimy się do świata upadłych aniołów oraz miłości Patcha i Nory. Patch zostaje Aniołem Stróżem po tym jak ratuje jej życie. Jednak cień niepewności zakrada się między tę dwójkę. Nora staje się bardzo podejrzliwa, ale też przerażona, po otrzymaniu informacji o Czarnej Ręce. Od tej chwili... więcej »
Crescendo
Recenzent: Drrim
Związek Patcha i Nory kwitnie do momentu, kiedy dziewczyna wyznaje mu miłość, a on ucieka. Od tego czasy Patch zaczyna spędzać czas z Marcie Millar - wrogiem numer jeden naszej głównej bohaterki. Nora z zrywa z chłopakiem. W tym samym czasie do miasta przeprowadza się jej dawny znajomy, Scott, kt... więcej »
„Crescendo” to kontynuacja bestsellerowego „Szeptem” autorstwa Becki Fitzpatrick. Ponieważ pierwsza część, pomimo swej przewidywalności, bardzo mi się podobała, postanowiłam czym prędzej zapoznać się z treścią „Crescendo”. Czy wypadło równie dobrze? Zacznijmy może od wyjaśnienia, co oznacza ob... więcej »
Wyobraź sobie, że poznałaś chłopaka. Tajemniczego i przystojnego (marzenie każdej dziewczyny?), który odstaje od reszty z powodu swojego charakteru. Zaczyna między Wami iskrzyć, gdy nagle dowiadujesz się, że nie jest zwykłym człowiekiem. Jest upadłym aniołem... Czy na pewno jesteś przy nim bezpie... więcej »
Crescendo
Recenzent: Natasha92
Jak trafne w moim przypadku jest powiedzenie, aby nie oceniać dnia przed zachodem słońca. W recenzji "Szeptem" napisałam, że "Zmierzch" Stephenie Meyer oceniam lepiej niż dzieło Beccy Fitzpatrick. Dzisiaj jednak muszę się wam szczerze przyznać, że myliłam się i to bardzo! Po kolejną część "Zmierz... więcej »
Strasznie się cieszę, że mam teraz ferie. Siedziałam prawie cały dzień z książką w łóżku i po prostu nie mogłam się od niej oderwać. Kocham styl pisania Pani Fitzpatrick. Książka wciąga od początku do końca i nie można przerwać jej czytania. Nora jest zakochana w Patchu po uszy. Chłopak jest t... więcej »
Dawno temu przeczytałam "Szeptem", książka mi się spodobała, ale jakoś z czasem poszła w zapomnienie. Teraz zastanawiam się gdzie ja miałam głowę. Koleżanka pożyczyła mi drugą część, czyli "Crescendo" i postanowiłam, że skoro seria jest już kompletna to ją sobie przeczytam, w końcu i tak nie mam ... więcej »
Crescendo
Recenzent: ciarolka
Crescendo to kontynuacja bestsellerowej powieści "Szeptem". Nora po tym jak Patch poświęcił dla niej swe marzenia i został jej Aniołem Stróżem jest najszczęśliwszą osobą na świecie. Coraz bardziej zakochuje się w nim i pod wpływem impulsu wyznaje mu miłość. Patch reaguje inaczej niż się tego spod... więcej »
Mówi się, że dwoje ludzi to para, ale troje to już tłok. Ile wielkich miłości skończyło się przez mieszanie się kogoś z zewnątrz? Zły doradcza, zazdrość, plotka i wszystko może legnąć w gruzach. Ale, czy wyznanie, że się kogoś kocha też może zmienić doprze zapowiadającą się relację we wzajemną wr... więcej »
Szczerze przyznam, że po przeczytaniu pierwszej części ( Szeptem ) z chęcią sięgnęłam po kolejną, bo jak wcześniej wspomniałam czytała się ją szybko i przyjemnie. Zostałam oczywiście mile zaskoczona. Książka jest kontynuacją losów Nory Grey i jej Anioła Stróża - Patcha. Zakochan... więcej »
Było lepiej. Ta część bestsellerowej (a jakby inaczej?) serii o Norze była lepsza od swojej poprzedniczki, która wypadła średnio. Utarte schematy, miłość gra główne skrzypce, czyli coś ala "Zmierzch" Stephanie Meyer, ale u Becci Fitzpatrcik, tylko tutaj mamy upadłe anioły. Myślałam, że już nic n... więcej »
Dodali do kolekcji
ksiezniczka10
saligia79
Idyliczna
weera
IvanG
Roselle
gabka123
Twilightowa
Cytaty z książki+ Dodaj cytat
"- Poszczęściło ci się - powiedziałam. - Dopiero mi się p o s z c z ę ś c i. - Wybierz nagrodę - burknął do Patcha prowadzący grę starszy mężczyzna, schylając się po strącone kręgle. - Fioletowy miś - odparł Patch i odebrał okropnego pluszaka ze splątanym fioletowym futerkiem. Podał mi go. - To dla mnie? - zapytałam, kładąc rękę na piersi. - Lubisz to, co odrzucone. W sklepie wybierasz pogniecione puszki. Zauważyłem to."

Dodane przez Modhem

Inne książki tego autoraAutorzy
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!