Cukiernia pod Amorem. Hryciowie Małgorzata Gutowska - Adamczyk

Okładka Cukiernia pod Amorem. Hryciowie
autor:
Małgorzata Gutowska - Adamczyk
wydawnictwo:
Wydawnictwo Nasza Księgarnia
data wydania:
2011

Opis

Wojenna zawierucha. Dramatyczna podróż po okupowanej Europie. Trudy życia codziennego w ponurej rzeczywistości PRL-u. Miłość i pasja. Szczęście i cierpienie. Wielkie namiętności i rodzinne intrygi.

To wszystko jest udziałem bohaterów trzeciego tomu „Cukierni Pod Amorem”. Prześledźmy ostatni etap ich fascynującej historii.

Czy Idze uda się rozwikłać zagadkę tajemniczego pierścienia? Czy dziewczyna zrealizuje ambitne plany, a jej ojciec zazna szczęścia? Czy Celina spotka się ..z miłością swego życia?

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Skończyłam czytanie trzeciego tomu sagi autorstwa Małgorzaty Gutowskiej – Adamczyk i dopiero teraz mogę napisać o moich wrażeniach z lektury „Cukierni Pod Amorem”. Znając już zakończenie, wiem, że miałam rację, nie wypowiadając się wcześniej, bo dwa pierwsze tomy w ogóle nie zapowiadały zasko... więcej »
Recenzję ostatniego tomu „Cukierni pod Amorem” zacznę krótkim wstępem zawierającym garstkę ciekawostek o autorce. Wszystkie te wiadomości zaczerpnęłam z dodanego do książki specjalnego wydania „Obserwatora Gutowskiego”. Oczywiście, nie muszę pisać, że jest on w całości poświęcony pani Małgorzaci... więcej »
Dziewięć miesięcy temu pisałam recenzję cudownej książki Małgorzaty Gutowskiej-Adamczyk "Cukiernia pod Amorem. Zajezierscy", przy lekturze której tu i teraz przestało się liczyć a ja zakochałam się w mieszkańcach Zajezierzyc i Gutowa. Miesiąc później miałam możliwość śledzić dalsze losy znanych m... więcej »
Wreszcie się doczekałam - III tom "Cukierni pod Amorem" trafił w moje ręce! Cudna okładka i piękna historia wewnątrz - czegóż chcieć więcej?! Jedno wiem na pewno - muszę dokupić brakujące tomy (czytałam biblioteczne), bo na pewno za jakiś czas powrócę do nich i przeczytam "Cukiernię" w całości... więcej »
Trzy tomy 1. Zajezierscy 2. Cieślakowie 3. Hryciowie Ja nie będę oceniać każdej części osobno. „Cukiernia pod Amorem” to wspaniała historia trzech rodzin, których losy cudownie się ze sobą przeplatały na tle burzliwej historii naszego kraju. Czytałam wszystkie trzy tomy z zapartym tchem i... więcej »
Hryciowie to trzecia i niestety ostatnia już część sagi napisanej przez panią Gutowską-Adamczyk i podobnie jak w przypadku poprzednich tomów, dałam się porwać tej klimatycznej powieści już od pierwszych stron. Tym razem przenosimy się w czasy II wojny światowej. Śledzimy losy znanych nam już b... więcej »
"Każdy musi szukać szczęścia w sobie, inni ludzie, choćby nie wiem, jak się starali, nie są w stanie nam go dać." Jak mówi stare porzekadło, wszystko co dobre kiedyś się kończy. I oto właśnie dobiegła końca moja przygoda z bohaterami wielopokoleniowej sagi "Cukiernia pod Amorem". W trzeciej... więcej »
Dodali do kolekcji
mariola.sochacka
jotgol
anek7
martagieks
markietanka
patrylandia
otat
tiwoli
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!