Cukiernia w ogrodzie Carole Matthews

Okładka Cukiernia w ogrodzie
autor:
Carole Matthews
wydawnictwo:
HarperCollins Polska
data wydania:
2016
ISBN:
9788327617446

Opis

Fay prowadzi cukiernię w urokliwym domowym ogrodzie. Praca, ogród i opieka nad wiecznie niezadowoloną matką wypełniają jej życie niemal bez reszty. Od dziesięciu lat spotyka się z Anthonym, ale nie jest to związek, o jakim marzyła. Pewnego dnia w cukierni pojawia się Danny, dużo młodszy od niej trzydziestolatek, który porzucił pracę w londyńskim City i mieszka na łodzi. Fay świetnie się bawi w towarzystwie Danny’ego i pod jego wpływem zaczyna inaczej patrzeć na swoje życie. Tymczasem fatalny zbie..g okoliczności sprawia, że traci wszystko, co znała i kochała. Z dnia na dzień musi dokonać wyboru między tym, co przewidywalne a tym, co szalone i nieznane.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Nikt nigdy nie powiedział, że życie jest łatwe, sprawiedliwe i zawsze szczęśliwe. Los lubi płatać figle, komplikować, niszczyć, utrudniać egzystencję. Bardzo boleśnie przekonała się o tym Fay bohaterka powieści "Cukie... więcej »
W pewnym malowniczym, brytyjskim ogrodzie położonym nad kanałem żeglownym znajduje się cukiernia prowadzona przez Fay Merryweather. Fay jest stateczną, niezwykle troskliwą kobietą po czterdziestce, która dobro i szcz... więcej »
Życie Fay od bardzo dawna kręci się wokół czterech rzeczy: hipochondrycznej matki, siostry wyzyskiwaczki, chłopaka, z którym jest raczej z przyzwyczajenia niż z miłości i uroczej cukierni, która zajmuje szczególne mi... więcej »
Genialna
Recenzent: Zakladka
Znów jestem zachwycona! Książka nie dość, że mnie wciągnęła, to z pewnością zostanie w mojej pamięci na długi czas. Ta historia jest nieziemska! Mimo iż równie słodka co jej okładka to ma w sobie swego rodzaju magię. ... więcej »
Wśród tych wszystkich kryminałów, w których się tak namiętnie zaczytuję, brakuje mi przede wszystkim lekkości. Wtedy najlepszym lekarstwem okazują się powieści obyczajowe z domieszką dobrego romansu. Nie wiedzieć c... więcej »
Literatura obyczajowa ma swoje plusy. Dzięki niej z pewnością możemy się zrelaksować, dlatego lubię czasami po nią sięgać. Jest to dla mnie świetna rozrywka. Jak było tym razem? Trochę o fabule. Fay jest właścicie... więcej »
Patrzę na okładkę powieści Carole Matthews, na bardzo apetyczną okładkę i w duchu myślę, że czeka mnie bardzo przyjemna lektura, dzięki której będę mogła choć na chwilę się zrelaksować i odpocząć po ciężkim dniu w szk... więcej »
41-letnia Fay Merryweather prowadzi kawiarnię i sklepik z ciastami w przydomowym ogrodzie, a w wolnym czasie zajmuje się oschłą i zrzędliwą matką, która z niewiadomych powodów zaszyła się w swoim pokoju i całkowicie o... więcej »
Fay Merryweather to czterdziesto paroletnia kobieta, która wiedzie dość monotonne życie. Jej każdy dzień sprowadza się do doglądania cukierni, całkiem nieźle prosperującej oraz spełnianiu życzeń, chorej, zrzędliwej ma... więcej »
Dodali do kolekcji
milla
monica
Betsy
awiola
merry93
Magdis
iza122
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!