Czarny anioł Graham Masterton

Okładka Czarny anioł
autor:
Graham Masterton
wydawnictwo:
ALBATROS
data wydania:
2006
ISBN:
9788373593534

Opis

W San Francisco w wyjątkowo okrutny sposób zamordowano pięć rodzin. Zabójca, którego prasa nazwała "Szatanem z mgły", pozostaje nieuchwytny, mimo iż działa tak, jakby nie dbał o to czy zostanie złapany. Prowadzący śledztwo porucznik Larry Foggia kojarzy zbrodnie z działalnością grupy okultystycznej, której członkowie zginęli przed laty w wypadku samochodowym. Usiłowali oni przywołać z zaświatów upadłego anioła Beliala. Aby go wskrzesić, należało dokonać sześciu rytualnych mordów. Siódma ofiara mi..ała stać się pożywieniem dla demona. A później jego strawą będą tysiące...

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

"Dziwny spokój opanował całą rodzinę Berrych, wszystkich czworo. SPokój absolutnego przerażenia. Spokój śmierci, prawdziwej śmierci spoglądającej wprost z czarnych, aksamitnych oczu. Mężczyzna podprowadził dzieci do ściany. chwycił prawą rękę Karoliny i podniósł nad głowę. Joe zobaczył, że id... więcej »
Armagedon
Recenzent: Cornelie21
Gdzieś wyczytałam, że jest to najbrutalniejsza książka w dorobku Mastertona. Osobiście uważam, że nie sposób się z tym stwierdzeniem nie zgodzić. „Czarny anioł” jest mrożącą krew w żyłach historią. Ktoś morduje pięć rodzin – okrutnie i bestialsko. Zdaje się, że prowadzący śledztwo Larry Foggia ni... więcej »
Duchy, demony, zombie i wskrzeszone anioły to mit. Tak uważa większość człowieczeństwa. Ale Graham Masterton ma całkiem odmienne zdanie, co do wyżej napisanych słów. Na podstawie swoich racji pisze książki, przeważnie horrory. ,,Czarny anioł'' to kolejna pozycja, w której pisarz udowadnia - życie... więcej »
Dodali do kolekcji
Pozytywka
nana_chan
deana
MateuszSkoczylas
asgard
Patryka
lucynabyrdy
kristoforos
Cytaty z książki+ Dodaj cytat
Dziwny spokój opanował całą rodzinę Berrych, wszystkich czworo. Spokój absolutnego przerażenia. Spokój śmierci, prawdziwej śmierci spoglądającej wprost z czarnych, aksamitnych oczu. Mężczyzna podprowadził zieci do ściany. Chwycił prawą rękę Karoliny i podniósł nad głowę. Joe zobaczył, że idzie w ruch młotek oraz gwóźdź. -Nieee! - wrzasnął.

Dodane przez dona35

Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!