Czarny Piątek Alex Kava

Okładka Czarny Piątek
autor:
Alex Kava
wydawnictwo:
Harlequin
data wydania:
2011
ISBN:
9788323877387

Opis

Samobójczy zamachowcy uderzają w sercu Ameryki. Giną niewinne osoby. Atak terrorystyczny, do którego nikt się nie przyznaje.
Agentka Maggie ODell staje przed najtrudniejszą i najbardziej krwawą sprawą w swojej karierze. Przekopując się przez gruzowisko w poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie o sprawcę zamachu, ODell odkrywa, że najgorsze dopiero ma nadejść. Kolejne ataki, których konsekwencje będą niewyobrażalne.

Słowa kluczowe

„Czarny piątek” – Alex Kava wyd. Mira rok: 2010 str. 347 Ocena: 5/6 Zaglądam do kuchni, stawiam wodę na gazie. Zalewam czarowny napój. Zapraszam Was wszystkich na kawę. Na Alex Kavę. Czy bałam się przed tą lekturą? Czy obawiałam się, że mogę się zawieść? Czy przechodziły mnie ciarki, gd... więcej »
„Zbrodnia i natura ludzka” - to dwa główne czynniki, które znajdujemy w książkach Alex Kavy, pisarki amerykańskiej, która nie ukrywa, iż „najsilniej fascynującym ją zagadnieniem jest mechanizm, który powoduje, że człowiek przekracza granicę zła”. Thrillery psychologiczne, wychodzące z pod jej pi... więcej »
Dzień po Świecie Dziękczynienia to czas, gdy bardzo wielu ludzi udaje się wraz z rodzinami i przyjaciółmi największego w kraju centrum handlowego Mall of America. Tym razem wspaniała świąteczna atmosfera zostaje przerwana wybuchami bomb. Miejsce nastrojowych, bożonarodzeniowych piosenek zajmują k... więcej »
Czarny Piątek to dzień, w którym w centrum handlowych jest największy ruch. Najlepsze przeceny, ostatnie okazje, a w tle świąteczna muzyka. Kto by nie skorzystał? Chyba nikt nie planowałby wybuch w największym centrum w Ameryce, akurat w ten dzień. Raczej są jakieś granice szaleństwa, prawda... więcej »
Dodali do kolekcji
czochrata
jotgol
zabierajsie
Nivejka
Nancy
Literaturka1988
ant_07
arwenka2222
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!