Czas Wygnania Księga 1. Wyklęta Rachel Caine

Okładka Czas Wygnania Księga 1. Wyklęta
autor:
Rachel Caine
wydawnictwo:
Amber
data wydania:
2010
ISBN:
9788324137220

Opis

Kiedyś Cassiel była potężnym dżinnem. Mogła wszystko poza jednym - nigdy nie powinna była sprzeciwiać się swemu panu.Za odmowę wypełnienia rozkazu zostaje skazana na ludzką postać i życie wśród śmiertelników. Żeby przetrwać, musi szukać pomocy u Strażników Pogody - ludzi obdarzonych mocą panowania nad żywiołami… i odwiecznych wrogów dżinnów. Ale najtrudniej jest jej radzić sobie z własnymi ludzkimi słabościami, zwłaszcza z uczuciem do pewnego Strażnika. Lecz gdy zawiśnie nad nim potworna groźba, ..ludzkie słabości mogą się okazać najskuteczniejszą bronią Cassiel...

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Gdy tylko zobaczyłam tą książkę, od razu ją zakupiłam. Okładka naprawdę cieszy oczy, a i po opisie z tyłu lektura wydawała mi się dość ciekawa. Poza tym zauważyłam, że wydawnictwo Amber ma całkiem niezłe książki na swoim koncie. Słyszałam też, że autorka zdobyła popularność dzięki... więcej »
Powiem szczerze, że do około setnej strony byłam przekonana, że moja recenzja nie będzie pozytywna, na szczęście później przyszły strony kolejne i wszystko się zmieniło. Ale po kolei. Początek jest długi i rozwlekły. Nie tylko mnie on nudził, ale wręcz męczył. Nie działo się kompletnie nic. Ca... więcej »
Dodali do kolekcji
IvanG
iziu08
Black_Vampire
Kobaltowa
Kobra94
RainDreams
cassandra9891
sociopatic_social_climber
Cytaty z książki+ Dodaj cytat
"Czas przypomina długą drogę, z tragediami na każdym zakręcie. Nie da się niczego cofnąć; można jedynie przywołać urywki przeszłości na fotografiach i we wspomnieniach."

Dodane przez Modhem

Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!