Czynnik miłości Anna Łacina

Okładka Czynnik miłości
autor:
Anna Łacina
wydawnictwo:
NASZA KSIĘGARNIA
data wydania:
2010
ISBN:
9788310117489

Opis

Gdyby rodzina Cullenów chodziła do liceum Patrycji, wszystko wyglądałoby inaczej. Ale takie rzeczy dzieją się tylko w książkach. Poza nimi czeka codzienność: despotyczny ojciec urządzający w domu hałaśliwe imprezy, zahukana matka i zgryźliwi nauczyciele. Do tego najlepsza przyjaciółka zakochała się w Tajemniczym Poecie?A jednak? W życie Patrycji nieoczekiwanie wkracza ktoś bardzo podobny do Edwarda, bohatera ulubionej powieści: ta sama blada cera, podobnie podkrążone oczy, nieziemska uroda? Czy c..hłopak rzeczywiście skrywa mroczny sekret? Powieść Anny Łaciny opowiada o dorastaniu do dojrzałej i odpowiedzialnej miłości, trudnych wyborach oraz decyzjach, które mogą zaważyć na całym życiu. Już wkrótce kolejna powieść autorki: ?Kradzione róże?!

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Kategorie

  Tematyka » Literatura młodzieżowa
  Literatura dla dzieci i młodzieży » Literatura » Literatura dla dziewcząt polska
  Czytając opis można dojść do wniosku, że jest to kolejna książka, w której pojawia się przystojniak skrywający mroczny sekret. Lecz to nieprawda. Główną bohaterką jest Patrycja Adler, chociaż tak naprawdę równie dokładnie obserwujemy losy jeszcze jednej dziewczyny, jej najlepszej przyjaciółki – ... więcej »
  „Czynnik miłości” to książka dla młodzieży. Autorką jest Anna Łacina – polska pisarka, po trosze dziennikarka, nauczycielka, zielarka, genetyk. Pierwszą jej powieścią dla nastolatków jest „Sześć Dominika”. Swoje dzieła określa mianem „literatury familijnej”. Układa ballady ortograficzne... więcej »
  Czynnik miłości
  Recenzent: alma
  Zrozumieć nastolatkę to nie lada wyczyn. Pani Anna Łacina w swojej książce porusza problemy właśnie nastolatek. A wbrew opisowi, nie jest to książka o mrocznych sekretach, straszydłach... Głównymi bohaterkami są Patrycja i Magda (Magdzik). Dziewczyny są najlepszymi przyjaciółkami. Każda z n... więcej »
  Po książkę sięgnęłam za namową mojej przyjaciółki. Kiedy dojrzała nazwisko „Cullen” widome było, że nie przepuści okazji by nie zgłębić się w owej lekturze – tak więc i ja postanowiłam spróbować. Książka mimo opisowi z tyłu nie jest mroczną opowieścią z masą sekretów do rozwikłania, co było dla m... więcej »
  :)
  Recenzent: jasmin79
  Patrycja i Magda są przyjaciółkami. Chodzą do jednej klasy w liceum. Patrycja - ładna dziewczyna, która ma powodzenie u płci przeciwnej. Niczego jej nie brakuje. Ojciec na wysokim stanowisku, niestety despotyczny, lubiący się pokazać. Matka wykłada angielski. Magda a właściwie Magdzik jest bard... więcej »
  Dodali do kolekcji
  nightmoth
  HopeSolo
  taodwinyla
  Etreinte
  Black_Vampire
  blondevil
  MirandaKorner
  ajsza
  Inne książki tego autoraAutorzy
  Rejestracja jest darmowa i szybka.
  Zajestruj się teraz!