Czysta jak łza Charlaine Harris

Okładka Czysta jak łza
autor:
Charlaine Harris
wydawnictwo:
Znak
data wydania:
2011
ISBN:
9788324016327

Opis

Chwyciłam nadgarstek w miejscu, w którym powinnam wyczuć tętno.W środku chłodnej nocy w Shakespeare kucałam wśród drzew, trzymając za rękę martwego mężczyznę.A teraz na plastikowych workach bezmyślnie zostawiłam odciski palców.Lily Bard unika towarzystwa i strzeże mrocznej tajemnicy z przeszłości. Kiedy nie sprząta cudzych domów, trenuje karate. A odkąd znalazła zwłoki Pardona Albee, wszyscy kojarzą ją z brudną robotą każdego rodzaju.Czy szuflady nocnych stolików i kosze na śmieci kryją w sobie w..ystarczająco informacji, by Lily odkryła, kto naprawdę sprzątnął Pardona?Książki Charlaine Harris sprzedały się na świecie w kilkunastu milionach egzemplarzy. To pierwsza autorka, której siedem książek równocześnie znalazło się na liście bestsellerów ,,New York Timesa". W nowej serii Harris przedstawia Lily Bard, młodą wielbicielkę siłowni i karate, która rozwiązuje zagadki kryminalne.

Rozwiń opis ›

Gdzie kupić?

Sprzedawca Format Stan Cena
Allegro.pl - Nowe/używane -
Swistak.pl - Nowe/używane -
Inbook.pl - Nowe -

Słowa kluczowe

posprzątane
Recenzent: archer81
recenzja w formie listu Droga Sil! Myślisz, że jak się mieszka w małym miasteczku to każdy wie wszystko o jego mieszkańcach? Kto z kim gdzie i dlaczego? Dla mnie to jednak nieuniknione. Przecież małe miasteczka ... więcej »
Charlaine Harris jest autorką, której książki sprzedały się na świecie w kilkunastu milionach egzemplarzy Na samym początku swojej kariery pisała poezję, później, podczas studiów na Rodhes College w Memphis tworzyła s... więcej »
„Czysta jak łza” opowiada o trzydziestoletniej sprzątaczce Lily Bard, która z powodu przykrych wspomnień, wyjechała do miasteczka Shakespeare, aby zacząć życie od nowa. Po kilku latach spokojnej egzystencji, coraz wi... więcej »
Charlaine Harris znałam dotychczas tylko z blogowych notatek. Oglądałam serial „Czysta krew” i dawno chciałam przeczytać książki o przebojowej bohaterce Sookie Stackhouse. Wpisane na listę „chcę przeczytać” książki na... więcej »
Charlaine Harris popularność zyskała dzięki dwunastu tomom wampirzej serii o Sookie Stackhouse, która została zekranizowana w postaci serialu telewizyjnego. Teraz, w apogeum sławy, napisała kolejny cykl, tym razem kry... więcej »
Pamiętacie klasyczne historie detektywistyczne, rozgrywające się przy kominku, gdzie sprawcą zbrodni jest "jedna z osób znajdująca się w pomieszczeniu"? "Czysta jak łza" zdaje się być oparta właśnie na takiej właśnie ... więcej »
Charlaine Harris na pewno zna każdy mól książkowy. Zasłynęła dzięki bestsellerowej serii o Sookie Stackhouse., na podstawie której powstał serial „Czysta krew”. Obecnie mieszka wraz z mężem i trojgiem dzieci w Arkansa... więcej »
Charlaine Harris Czysta jak łza (Shakespeare"s Landlord) tłum. Rafał Śmietana Rok wydania 2011 256 stron ISBN: 978-83-240-1632-7 Charlaine Harris każdy z nas zna z serii książek o Sookie Stackhouse. Książki c... więcej »
Czysta jak łza
Recenzent: Kala95
Charlaine Harris to popularna autorka międzynarodowych bestsellerów. W swoim życiu tworzyła już wszystko; poczynając na poezji, poprzez sztuki teatralne, a kończąc na powieściach, które przyniosły jej największy rozgł... więcej »
Istnieją tacy autorzy, których twórczość, choćby nie wiem jak była dobra czy popularna, kompletnie do nas nie trafia. W moim przypadku tyczy się to pióra pani Charlaine Harris. Sięgając po pierwszą część jej nowej ser... więcej »
Dodali do kolekcji
Oksa
DarQs_2005
Lunatyczka
martagieks
martha89
tala86
Juliab3
marta.kisiel
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!