Avatar @dbera2006

Dominiczka

@dbera2006
1 obserwujących.
Kanapowicz od 22 dni. Ostatnio tutaj około 15 godzin temu.
{} __berunia__
{} Napisz wiadomość
1 obserwujących.
Kanapowicz od 22 dni. Ostatnio tutaj około 15 godzin temu.

Blog

środa, 8 lipca 2020

"Młody" Instagram

Hejka!
Nie wiem, na jakim poziomie swojego życia jesteście, ale ja mogę powiedzieć wam, że jestem nastolatką. Mam tylko czternaście lat. Ludzie w moim wieku (nie mówię, że ja sama jestem idealna i, że sama się tak czasami nie zachowuje) szukają zainteresowania. Chcą być widziani.
Teraz chcę skupić się na czymś co każdy zna. Instagram młodych osób. Wygląda to tak: tu mam znajomych, tu szukam znajomych, tu odpowiadam, zadaje i ignoruje pytania. Wstawiam selfiaki, zdjęcia pupili i nocnego nieba. Do opisu zdjęcia dam cytat. Wstawię motywujący post na relacje.
Nie chcę żeby to tak wyglądało! Prawda jest taka, że chcę wyłamać się ze schematu. Chcę wstawiać coś mądrzejszego (mimo wszystko jest to trudne!) Bo tak naprawdę boję się (a może boimy?) pokazać siebie. Nie chodzi mi o swoją twarz. Boimy się pokazać innym nasze uczucia, słabości, co robimy, a czego nie robimy. Mam nawet obawy przed pokazaniem, że czytam książkę, bo w gronie moich znajomych nie jest o "popularne". Okropne, że tak myślę!
Starajmy się przełamywać schematy, bo można być "sobą" na wiele sposobów. Ja chcę wybierać ten (wdg mnie) właściwy.
'Przepraszam, że dzisiaj nie książkowy temat.
Dodatkowo możesz wpaść na mojego instagrama @__berunia__ ;)'

Buziaki :)

Tagi:
#instagram, #nastolatka, #schematy, #zmiana, #strach, #zycie
{}× 3
wtorek, 23 czerwca 2020

Hejka! -Geneza

Hejka, tutaj ja. Jestem mega podekscytowana, że trafiłam na stronkę na kanapie, bo to właśnie to czego szukałam. Dopiero odkrywam właściwości tej stronki, a jedną z nich jest blog, którego od dawna chciałam mieć. Nie wiem nawet, w jaki sposób możecie go czytać, ale z pewnością niedługo rozwieję moje wątpliwości.
Wczoraj wieczorem postanowiłam, zamiast codziennych seriali (które zaczęły mnie nudzić) pooglądać trochę youtuba (tak wiem ambitnie). Znalazłam konto cudownych dziewczyn "zaksiążkowane" (kocham te dziewczyny!) i w ten o to sposób trafiłam na "booktuba"Co przypomniało mi o mojej (byłej, a może nie) pasji do książek. Okropnie się na to napaliłam i już miałam kupować książki za horrendalne pieniądze, ale przypomniałam sobie o ludzkim wynalazku zwanym biblioteka, oraz stare książki ze strychu. Z biblioteką muszę jeszcze trochę z pewnych względów zaczekać, ale strych przyniósł mi parę gwiazdeczek książkowych. Tak więc moja ekscytacja książkowa trwa, a ja już spadam bo wciągnęłam się w powieść Agaty Christie.
papa
;)
Tagi:
#agatachristie, #strych, #hejka, #ksiazki, #booktube, #powrot
{}× 2

Archiwum

{}

2020

lipiec

(1)

czerwiec

(1)
nakanapie.pl
{} {} {}
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2020 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe