Demon i panna Prym Paulo Coelho

Okładka Demon i panna Prym
autor:
Paulo Coelho
wydawnictwo:
Drzewo Babel
data wydania:
2011
ISBN:
9788389933423

Opis

Czy człowiek jest z gruntu dobry czy zły? Pewnego dnia do Viscos, małego miasteczka w Pirenejach przybywa tajemniczy nieznajomy. Jego niepokojąca obecność sprawia, że tutejsi mieszkańcy, prowadzący dotąd spokojne, uczciwe, wypełnione pracą życie,w ciągu niespełna tygodnia muszą wybrać pomiędzy Dobrem i Złem.
"Demon i panna Prym" to opowieść o odwiecznej walce, którą toczą w nas światło i ciemność, anioły i demony, dobro i zło, a także refleksja nad wolnością wyboru, którą ma każdy z nas, w k..ażdej chwili życia...

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Za każdym razem, kiedy czytam jego książki, muszę głęboko pomyśleć. Książka daje mi o tyle dużo, iż nie jestem szczególnie wierząca, a dzięki książką Coelha mogę pomyśleć na jakim etapie jestem z Bogiem i co o nim myślę. Jest to już 3 części tej trylogii i na pewno nie gorsza, czytałam jeszcze “... więcej »
Chyba nie muszę nikomu przypominać kim jest Paulo Coelho. Większość z Was na pewno dobrze go zna lub słyszeliście o nim. „Demon i panna Prym” jest moją siódmą książką z kolekcji twórczości tego autora. Jakiś czas temu postanowiłam przeczytać wszystkie jego książki wydane w Polsce i na razie jeste... więcej »
Dodali do kolekcji
jotgol
arwena
Ann85
Kasia1382
La_Loba
floks
Cytrynowaaa
romeo
Cytaty z książki+ Dodaj cytat
Życie może być krótkie albo długie, lecz ważne jest, w jaki sposób je przeżywamy.

Dodane przez dona35

Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!