Diabeł ubiera się u Prady Lauren Weisberger

Okładka Diabeł ubiera się u Prady
autor:
Lauren Weisberger
wydawnictwo:
Albatros
data wydania:
2010
ISBN:
9788376592589

Opis

SPRZEDAŻ OD 01-10-2010! Nowe wydanie. Debiut literacki, który podbił świat! Żywa, inteligentna i dowcipna narracja natychmiast wciąga czytelnika w świat, gdzie chodzi się wyłącznie na wysokich obcasach! Andrea Sachs, dziewczyna z małego miasteczka, poszukuje w Nowym Jorku pracy w branży dziennikarskiej. Nieoczekiwanie zdobywa posadę asystentki wpływowej redaktor naczelnej jednego z najbardziej prestiżowych pism zajmujących się modą. Szybko przekonuje się, że jej przełożona to klasyczny szef "z p..iekła rodem". Andrea żyje w straszliwym stresie, wiedząc, że jeśli przetrwa rok, zostanie zaprotegowana do pracy w dowolnie wybranej gazecie.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Jakiś czas temu oglądałam film na podstawie 'Diabeł ubiera się u Prady'. Ekranizacja bardzo mi się spodobała - głównie dzięki fantastycznej Meryl Streep - dlatego postanowiłam przeczytać książkę. Główna bohaterka, Andrea Sachs to zwyczajna dziewczyna z małego miasteczka, która z nadzieją na... więcej »
Diabeł ubiera się u Prady...
Recenzent: Rudzielczyk
Oto przed nami przedstawicielka typowej literatury kobiecej... Coś z gatunku, z którego prędzej czy później każda kobieta, wybierze sobie coś do poczytania :) Tak samo było ze mną.. Choć na codzień wolę coś z kryminalną zagadką w tle, nadchodzi moment kiedy mam chęć przeczytać coś lekkiego, przyj... więcej »
Znalazłam trochę czasu i sięgnęłam po tą książkę. Muszę przyznać,że po przeczytaniu miałam ciężkie odczucia co do niej. Żeby nie być gołosłownym obejrzałam też film. I muszę przyznać,że książka choć nie wychwalana jest bardzo dobra. Zżyłam się z główną bohaterką. Przez jej cięty język i szczerą ... więcej »
Dodali do kolekcji
flo
felixa
fulgarafrango
Fiolusia
JasmineRagazza
martha89
Ameliie
smiled
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!