Dlaczego mężczyźni kochają zołzy Sherry Argov

Okładka Dlaczego mężczyźni kochają zołzy
autor:
Sherry Argov
wydawnictwo:
G+J GRUNER + JAHR
data wydania:
2010
ISBN:
9788362343041

Opis

Ponad 1 milion sprzedanych egzemplarzyTyle tu mowy o potrzebie szacunku dla samych siebie, że Aretha Franklin przybiłaby piątkę.Los Angeles TimesTytułowa zołza jest superbabką, a nie jędzą czy wrednym babsztylem. To kobietaniezależna, która będąc w związku z mężczyzną, nigdy nie przestaje być sobą.Ma poczucie humoru i życzliwy charakter. Nie kłamie, nie gra, nie manipuluje.Zna swoją wartość. Mówi, co myśli, i robi, co chce. Jej zadziorność pociągamężczyzn i podnosi temperaturę związku.POZNAJ 100 ..ZASAD ATRAKCYJNOSCI! - Ceń się wysoko, a on uwierzy, że jesteś wygraną na loterii.- Seks i magiczna iskra to nie jedno i to samo.- Kiedy jest ta niezaprzeczalna iskra, nie ma mowy o konkurencji.- Mężczyźni nie reagują na słowa. Reagują na brak kontaktu.- Związek, w którym nadmiernie się starasz, prawdopodobnie jest do niczego. - Kiedy coś jest dobre, wydaje się łatwe i nie czujesz się tym umęczona.-Najatrakcyjniejszym przymiotem człowieka jest godność.Dlaczego mężczyźni kochają zołzy to nieoceniona pomoc dla kobiet i świetna rozrywka. Ten zabawny poradnik, odkrywający tajemnice relacji damsko-męskich, pomoże was ułożyć związki z mężczyznami na całkiem nowych zasadach. Zastosowanie reguł atrakcyjności przez superbabki to klucz do wspaniałej miłości.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Zaczynamy! Kim jest tytułowa zołza? Bynajmniej nie wredną suczą - jak to zwykle mamy w zwyczaju definiować. Zdaniem autorki kwestię zołzowatości traktować należy z przymrużeniem oka. Mianem tym określa ona bowiem kobietę pewną siebie, asertywną, skupioną na własnych pragnieniach, planach i marzen... więcej »
„Zołza jest miła. Jest słodka jak brzoskwinia. Uśmiecha się i jest kobieca. Ona tylko nie podejmuje decyzji pod pręgierzem strachu, że zostanie bez mężczyzny” Koleżanka z pracy powiedziała mi, że kupiła świetną książkę. Światowy, bestsellerowy poradnik, który mówiąc kolokwialnie połknęła b... więcej »
„Dlaczego mężczyźni kochają zołzy” to ciekawy poradnik dla kobiet, który stał się światowym bestsellerem. Sprzedano ponad milion egzemplarzy. Co takiego jest w tej książce, że stała się fenomenem? Autorką jest Sherry Argov, która wystąpiła w wielu znanych programach telewizyjnych. Jej książ... więcej »
Za każdym razem, gdy jestem w jakiejkolwiek księgarni, zastanawiam się, na czym polega popularność tej książki. Wciąż jest jedną z najlepiej sprzedających się pozycji, mimo że od dnia jej premiery minęły już prawie trzy lata – niesamowite! Ja sama nie ukrywam, że lektur tego typu nie czytam częst... więcej »
Takie tam głupotki, masło maślane. Czytałam tylko i wyłącznie z ciekawości, a nie by odnaleźć rady jak postępować z facetami. Uważam, że każda normalna kobieta jest opisywaną w książce 'zołzą'. Nikt nie zachowuje się jak 'grzeczna dziewczyna' którą bohaterka wykreowała na jakąś nieporadną ciapę k... więcej »
Dodali do kolekcji
granatowa93
Magda535
Micki
kamyk1001
nicole_mika
Mila27
pankinka
beatttka
Inne książki tego autoraAutorzy
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!