Dolina Szkieletów. Dziennik Ryana Patrick Carman

Okładka Dolina Szkieletów. Dziennik Ryana
autor:
Patrick Carman
wydawnictwo:
NASZA KSIĘGARNIA
data wydania:
2010
ISBN:
9788310118066

Opis

Przeczytaj książkę, obejrzyj filmy na www.dolinaszkieletow.pl, poznaj prawdę?Coś dziwnego się dzieje w Dolinie Szkieletów. Coś złowrogiego. Ryan był blisko odkrycia prawdy. I prawie zginął. Teraz ze złamaną nogą leży w łóżku. Wie, że nie może nikomu zaufać. Ma tylko swój tajny dziennik. Jego przyjaciółka Sarah dokonuje tymczasem kolejnych przerażających odkryć. Kręci o nich filmy, które umieszcza w sieci. Ze śledztwa wynika jedno. Przyszłość jest niebezpieczna. Teraźniejszość jest nawiedzona. A ..przyszłość to śmierć. Witajcie w Dolinie Szkieletów!?Dolina Szkieletów?, multimedialny projekt Patricka Carmana, to opowiadana z dwóch perspektyw historia niezwykłego śledztwa prowadzonego przez parę przyjaciół. Składają się na nią tajne dzienniki Ryana McCraya oraz założona przez Sarah Fincher strona internetowa www.dolinaszkieletow.pl. Tylko wtajemniczeni w szczegóły dochodzenia czytelnicy tajnych zapisków mogą obejrzeć zakodowane w sieci amatorskie filmy dokumentujące odkrycia Sarah. A gdy to zrobią, poczują na własnej skórze grozę, jaka się czai w małym miasteczku o dziwnej nazwie... Drugi tom już wkrótce.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Na początku ta książka wydawała mi się bardzo intrygująca. Pomysł odkrywania kolejnych części prawdy poprzez oglądanie nagrań w internecie to niecodzienny koncept. Z pewnością trafiony. Przedstawienie treści książki w formie pamiętnika dodaje smaczku. Gatunek, do którego należy ta pozycja także b... więcej »
Jak to często w moim przypadku bywa, książka trafiła do mnie przez przypadek. Byłam w bibliotece, aby oddać jakąś lekturę szkolną i moją uwagę przyciągnęła dziwna okładka z podanym adresem internetowym, gdzie można obejrzeć tajemnicze filmiki. Intrygujące. Pomyślałam sobie, czemu nie, przecież ni... więcej »
Dodali do kolekcji
Moira
MirandaKorner
dark_happy_turtle
foolosophy
mcmarcus
Rebellish
Angelika_d
Jjolka
Inne książki tego autoraAutorzy
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!