Dom kości Graham Masterton

Okładka Dom kości
autor:
Graham Masterton
wydawnictwo:
Replika
data wydania:
2011
ISBN:
9788376741246

Opis

„Dom kości” to prawdziwa gratka dla fanów Grahama Mastertona i fanów grozy w ogóle.
To pozycja, która jeży włosy na głowie.

„Dom kości” czyta się jednym tchem. „Domu kości” nie wypada nie przeczytać.

John, młody chłopak marzący by zostać gwiazdą rocka, rozpoczyna pracę w agencji nieruchomości pana Vane’a w Streatham. Właściciel to dziwny i tajemniczy osobnik, skrywający mroczny i niebezpieczny sekret. Bohater szybko odkrywa, że pan Vane posiada specjalną listę domów, ..których sprzedażą nie pozwala się zajmować nikomu. Okazuje się, że ludzie odwiedzający te domy znikają w tajemniczych okolicznościach. Tymczasem w jednym z budynków robotnicy natrafiają na dziesiątki szkieletów. John wraz z grupką przyjaciół odkrywa przerażającą prawdę na temat potężnych mocy zagnieżdżonych w ścianach domostw. Rozpęta się koszmar, o jakim nawet nie śnili.

Do powieści zostały dołączone trzy opowiadania Grahama Mastertona: „Szara Madonna”, „Kształt bestii” i „Pośpieszny Potwór”.

Źródło: http://www.replika.eu/katalog_ksiazek.php?id3=330

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Kategorie

  Tematyka » Horror Groza
  Fantastyka » Beletrystyka » Horror, literatura grozy
  Powieść. Opowiadanie. Scenariusz » Literatura » Powieść zagraniczna
  DOM KOŚCI
  Recenzent: gudrun
  Zastanowiłam się przez chwilę, czy pisarza recenzowanej przeze mnie publikacji trzeba przedstawiać. Czy są jeszcze tacy, którzy nie znają Grahama Mastertona, autora ponad stu książek: thrillerów, horrorów oraz powieści historyczno-obyczajowych. Autora wielokrotnie nagradzanego za swoje opowiadani... więcej »
  Czym jest tytułowy dom kości? Co to za miejsce i czy jest ono tak przeradzające jak wskazuje na to tytuł? Na ostatnie pytanie mogę bez zastanowienia odpowiedzieć TAK! Pierwszy dom kości , zostaje nam zaprezentowany na samym początku książki. Po wyburzeniu jednej ze ścian w bardzo starym domu ... więcej »
  Ciekawe historie
  Recenzent: Allan
  Książkę przeczytałem już jakiś czas temu, ale musiałem sobie "poukładać" treść tytułowej opowieści oraz dwóch załączonych opowiadań. Książka zaczyna się niewinnie. John jest młodym chłopakiem. Otrzymuje posadę w agencji nieruchomości, u tajemniczego pana Vane'a.Wokoło zaczynają się dziać coraz no... więcej »
  Dom kości
  Recenzent: Kala95
  Graham Masterton to popularny angielski pisarz, autor horrorów, thrillerów, powieści historyczno-obyczajowych, poradników seksuologicznych oraz zbiorów opowiadań. Zadebiutował na początku lat siedemdziesiątych powieścią "Monitou", która już kilka dni po premierze stała się bestsellerem i która zn... więcej »
  Niezmiernie cieszy mnie fakt, że Wydawnictwo Replika nie poprzestaje na wydawaniu książek Mastertona. Oprawa książkowa tego wydawnictwa jest bardzo atrakcyjna. Okładki książek są dopracowane w najmniejszym szczególe. "Dom kości" jest nową edycją - przypomnienie starego tytułu, dodatkowo wzbogacon... więcej »
  Dodali do kolekcji
  insomniaofsummer
  Nancy
  littlecuteangel
  Elaine
  Iv
  gudrun
  Violet
  Rejestracja jest darmowa i szybka.
  Zajestruj się teraz!