Dom na wyrębach Stefan Darda

Okładka Dom na wyrębach
autor:
Stefan Darda
wydawnictwo:
Heraclon International Sp. z o.o.
data wydania:
2010
ISBN:
9788363302238

Opis

Życie Marka Leśniewskiego ulega nagłej dezorganizacji. Mężczyzna porzuca Wrocław i pracę na tamtejszej uczelni, by zamieszkać w niewielkim starym domu na lubelszczyźnie. Początkowo jest zafascynowany nowym miejscem. Wszystko układałoby się jak najlepiej, gdyby nie tajemniczy, cieszący się w okolicy złą sławą sąsiad... Marek powoli odkrywa tajemnice i sekrety Wyrębów. Okazuje się, że uciążliwe sąsiedztwo to dopiero początek prawdziwego koszmaru... Literatura grozy w doskonałej interpretacji Wiktor..a Zborowskiego.
 
Plik zabezpieczony - WATERMARK

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

"Dom na Wyrębach" to debiutancka powieść Stefana Dardy. Punktem wyjścia do jej napisania była opowiedziana autorowi przez Mariana Łubkowskiego pewna historia. Początkowo "Dom na Wyrębach" miał być opowiadaniem, jednak w miarę pisania tak się to dzieło rozrastało, że ostatecznie powstała z tego ks... więcej »
Bohaterem książki Dom na Wyrębach jest Marek Leśniewski, który jest doktorem prawa, wykładowcą akademickim i zięciem dziekana. Miał poukładany świat, dopóki nie wdał się w romans ze studentką. Po rozwodzie i wyrzuceniu z uczelni układa swój świat na nowo. Kupuje stary dom na Wyrębach, która jest ... więcej »
Dodali do kolekcji
Pandemonium
Lady_Ann
Nancy
anna.urbanska
Amarisa
Honorata77
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!