Dom Tajemnic Chris Colubmus

Okładka Dom Tajemnic
autorzy:
Chris Colubmus, Ned Vizzini
wydawnictwo:
Znak Emotikon
data wydania:
2013
ISBN:
9788324019625

Opis

Na tę książkę czekali nie tylko fani Harry’ego Pottera i Percy'ego Jacksona. Tej jesieni magia powraca w najbardziej wyczekiwanej książce roku, polecanej przez J.K. Rowling i Piotra Fronczewskiego.

Dzięki wydawnictwu Znak Emotikon polscy czytelnicy będą mieli możliwość przeczytać książkę Chrisa Columbusa, amerykańskiego reżysera i scenarzysty, twórcy m.in. filmów o Harrym Potterze, Pani Doubtfire i Gremlinów, oraz Neda Vizziniego - znanego amerykańskiego autora powieści dla młodzieży. .."Dom Tajemnic" to fantastyczna lektura dla spragnionych wrażeń czytelników, początek nowej niesamowitej serii młodzieżowej.

Niewyjaśniona tajemnica sprzed lat doprowadza do niebezpiecznego starcia dobra ze złem. Dom pełen mrocznych sekretów staje się miejscem walki trójki rodzeństwa o życie swoich najbliższych. Jak potoczą się losy Eleanor, Kordelii i Brendana? Czy przeniesieni przez Wichrową Wiedźmę do groźnego świata zjednoczą swoje siły i pokonają Króla Burz? Czy ocalą swoich bliskich?

"Nieuniknione starcie z potężnymi mrocznymi siłami."
**J. K. Rowling**

"Dom Tajemnic to niebezpiecznie wciągająca opowieść o potędze czarnej magii, sile przyjaźni i poświęceniu. Niewyjaśnione sekrety sprzed lat, walka trójki rodzeństwa o życie swoich najbliższych i ostateczne starcie dobra ze złem. Tej jesieni magia powraca…"
**Piotr Fronczewski** (polski ambasador marki i głos audiobooka "Dom Tajemnic")

Warto odwiedzić profil "Domu Tajemnic" na facebooku, na którym 14 października rusza najciekawszy jak dotąd konkurs na tym portalu społecznościowym - interaktywne, moderowane RPG prowadzone przez dwa miesiące. Do wygrania konsola PlayStation 4 i 100 książek "Dom Tajemnic".

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Walkerowie zostali zmuszeni do przeprowadzki i może nie byłoby w tym znowu nic, aż tak niezwykłego, gdyby nie okoliczności, które ich do tej sytuacji doprowadziły oraz tajemniczy dom, który pojawił się na ich drodze. ... więcej »
Chris Columbus - myślę że wszyscy go znamy i kochamy, a na pewno najbardziej lubią go fani Harry'ego Pottera, jak i ludzie którzy wychowali się na filmach takich jak "Gremliny" czy "Kevin sam w domu". Jak się okazało,... więcej »
Eleanor, Kordelia i Brendan to część rodziny, która właśnie przeżywa swój kryzys. Zmuszeni zmienić miejsce zamieszkania, niespodziewanie trafiają na niezwykle korzystną ofertę zakupu pewnej wiktoriańskiej rezydencji u... więcej »
"Dom tajemnic" to historia rodzeństwa - Eleanor, Brendana i Kordelii - które w wyniku pewnego tajemniczego wydarzenia w pracy ojca, doktora Walkera, zmuszona jest przeprowadzić się. Dom, w którym mają zamieszkać, nale... więcej »
Wszystko, co posiada tajemnicę, jest cenne. Nie ma tajemnicy, nie ma zainteresowania. Im sekretów więcej, tym więcej osób ustawi się w kolejkę, by je poznać. Autorzy "Domu tajemnic" wiedzieli o tym doskonale. Tutaj ws... więcej »
Kordelia, Brendan i Eleanor przeprowadzają się wraz z rodzicami do nowego domu. Wszystko w nim jest bardzo dziwne – drogocenne meble wyglądające, jakby ktoś wyniósł je z muzeum, przerażająca rzeźba na zewnątrz, a takż... więcej »
#. Chris Columbus & Ned Vizzini - Dom Tajemnic
Recenzent: RecenzentkaEurydyka
Niekiedy przychodzi taki moment, kiedy uznajemy, że najwyższy czas na jakieś zmiany w życiu. Mogą być one spowodowane Rutyną, która wkradła się bezczelnie do naszego świata i co rusz prosi Nas o kolejną filiżankę herb... więcej »
Wielkie domiszcze nad urwiskiem w stylu wiktoriańskim, pełne zakamarków i dość niecodziennych przedmiotów wyposażenia, a do tego będące kiedyś własnością pisarza. Teraz ma się stać domem dla familii Walkerów, która ... więcej »
Każdy z moli książkowych, nie raz marzył o tym aby przenieść się do świata czytanej powieści i przezywać przygody niczym główny bohater. Tylko, czy zastanawialiście się jakie niebezpieczeństwa mogłoby to ze sobą nieść... więcej »
Dom Tajemnic
Recenzent: Paula1992
Chris Columbus i Ned Vizzini to niesamowity duet dwóch amerykańskich twórców. Pierwszy z nich stworzył słynną w wielu krajach serię o Harry’m Potterze. Drugi z kolei jest znanym pisarzem powieści dla młodzieży. Czy ta... więcej »
Wiedźma, gladiatorzy, cudowne rodzeństwo i niesamowite historie sprawiają, że Dom Tajemnic chce się czytać bez przerwy! Książka tak wciąga, że mimo swojej grubości czyta się ją błyskawicznie, a jednocześnie z żalem ko... więcej »
Dodali do kolekcji
tala86
masha11
minou
zingela
cassandra9891
Kindzianka
DaguMarowa
Lucy05
Inne książki tego autoraAutorzy
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!