Dotyk zła Alex Kava

Okładka Dotyk zła
autor:
Alex Kava
wydawnictwo:
HARLEQUIN
data wydania:
2008
ISBN:
9788323853176

Opis

Ronald Jeffreys zostaje stracony, uznany za winnego popełnienia trzech zbrodni. Miasteczko Platte City odetchnęło z ulgą. Czy jest to jednak koniec koszmaru? Czy Jeffreys miał jakąś tajemnicę, która mogła pójść z nim do grobu? Trzy miesiące później znaleziono martwe ciało następnego chłopca. Zginął w taki sam sposób, jak ofiary Jeffreysa. Koszmar powrócił ze zdwojoną siłą. Czyżby pojawił się prześladowca?

Słowa kluczowe

Dotyk zła – Alex Kava Pierwszy raz zetknęłam się z tym thrillerem psychologicznym… dawno temu  Ale pamiętam go niemal tak dobrze, jakbym przeczytała go wczoraj. Była to książka nieznanej mi wówczas amerykańskiej autorki Alex Kavy „Dotyk zła”. Książka pochłonęła mnie całkowicie i w pewien niezwy... więcej »
„ – Do diabła, skąd on wie, gdzie mieszkasz i jak się nazywa twój mąż? - Testuje mnie, bada, grzebie w mojej przeszłości, robi ze mną to samo, co ja robie z nim. - Jezu, Maggie. - Nic takiego. Trzeba to brać z dobrodziejstwem inwentarza.”* Żyjemy obok siebie tak naprawdę nie znając się do... więcej »
Dotyk zła
Recenzent: keskese87
Autor: Alex Kava Tytuł: "Dotyk zła" Wydawnictwo: Mira Stron: 512 Wprost nie mogę się napatrzyć na okładkę „Dotyku zła” A. Kavy - urzeka mnie zdecydowanie bardziej niż jej pierwsza polska odsłona. Metaliczny kolor łańcuszka z krzyżykiem znakomicie współgra z ośnieżonym, biało-niebieski... więcej »
Kiedyś spotkałam się ze zdaniem, ze książki Kavy bardzo mocno uzależniają. Coś w tym musi być skoro po przeczytaniu jednej z nich od razu ma się ochotę na kolejną. Żeby nikt mnie nie zjadł od razu napisze, ze nie jest to literatura ambitna. Nie znaczy to jednak, że jest zła! Nie zgadzam się równi... więcej »
Do tej pory nie czytałam powieści Alex Kavy, ale spotkałam się z wieloma entuzjastycznymi opiniami, więc bardzo się ucieszyłam, gdy dostałam bibliofilskie wydanie trzech książek autorki ("Dotyk zła"i, "Zło konieczne" i "Kolekcjoner"). Powieść zaczyna się od ostatniej spowiedzi Ronalda Jeffreysa,... więcej »
To dopiero początek
Recenzent: archer81
recenzja w formie listu Drogi Piotrusiu Panie! Wchodzi mi w nawyk pisanie do Ciebie. Lubię zasiąść przed komputerem, uruchomić Word’a i zapisać białą stronę czarnymi literkami. Uwielbiam przelewać na papier moje myśli. No bo przecież sam dobrze wiesz, że nie zawsze mamy możliwość porozmawian... więcej »
Jeffreys, skazany za zabójstwo trzech chłopców, zostaje stracony i wydaje się, że wszystko ma się ku dobremu, jednak trzy miesiące później policja znajduje ciało zaginionego chłopca. Wszystko wskazywałoby na Jeffreysa, ale zmarli nie mogą wstawać z martwych. Agentka FBI Maggie O'Dell pojawia się ... więcej »
Dodali do kolekcji
jotgol
Selia
narsila
Immora_Fray
izabela4000
Lloret
La_Loba
Karinn
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!