Dreszcz Jakub Ćwiek

Okładka Dreszcz
autor:
Jakub Ćwiek
wydawnictwo:
Fabryka Słów
data wydania:
2013
ISBN:
9788375748468

Opis

Oto Dreszcz! Rock N' Roll is Not Dead!

Keith Richards na osiedlu Tysiąclecia? Why not?!

Rychu Zwierzchowski wiedzie żywot pasożyta-luzaka - sex drugs and rock n’roll. Pije, pali, gra na streecie i usilnie stara się nie znaleźć poważnej, regularnej pracy. Utrzymuje go córka, która co jakiś czas dba o uzupełnienie jego finansowych potrzeb.

Całe życie „Dreszcza” to koncerty i AC/DC ponad wszystko.

Są przyjaciele i wrogowie, choć tych drugich rzecz jasna wi..ęcej. Aż pewnego dnia „Dreszcz” obrywa piorunem i... zyskuje nowe super moce. Tylko czy to coś zmienia?

Jak to u Ćwieka bywa - muza głośno ryczy, a każda strona wali po uszach siłą decybeli. Tak było w „Kłamcy”, tak jest w „Dreszczu”. I dobrze. ukryj.

Rozwiń opis ›

Gdzie kupić?

Słowa kluczowe

Większość czytelników polskiej fantastyki z pewnością kojarzy nazwisko Jakuba Ćwieka. Swoją przygodę z jego twórczością rozpoczęłam już jakiś czas temu, czytając (niestety we fragmentach) jego powieści takie jak „K... więcej »
"Dreszcz" to kolejna książka Jakuba Ćwieka, przesiąknięta ostrym klimatem rocka, a w dodatku osadzona w polskich realiach. Zbiór opowiadań, przy którym śmiało można włączyć AC/DC i podkręcić głośniki na maxa. Życi... więcej »
Polecam
Recenzent: Nyks
Electric shivers, across my skin. It's like a fever, and you're my only medicine - głoszą słowa pewnej piosenki, a najnowszy zbiór opowiadań autorstwa Jakuba Ćwieka niezwykle dobrze wpasowuje się w ich znaczenie. Tym ... więcej »
Odszedł "Kłamca", nadchodzi "Dreszcz". Bo ileż się można pieprzyć z Bogami. Ryszard Zwierzchowski to rockman z krwi i kości. Całe jego życie do muzyka. Stara się zrobić wszystko, by nie iść do pracy i nadal móc ... więcej »
Po więcej recenzji zapraszam na: http://ksiazkowo-wg-rafala.blogspot.com/ Jakub Ćwiek - rockandrollowiec z Głuchołaz, który przez ostatnie lata zyskał sobie niemałą popularność i stał się jednym z najpopularniejszy... więcej »
Dreszcz
Recenzent: DanielP
Z czym kojarzy Wam się Śląsk? Z pewnością kojarzy Wam się z Panoramą Racławicką, Spodkiem w Katowicach, może Karkonoszami. Po przeczytaniu tej książki będzie Wam się jeszcze kojarzył z z katowickim osiedlem Tysiącleci... więcej »
Dreszcz
Recenzent: Ledina
http://wielka-biblioteka-ossus.blogspot.com/2013/03/dreszcz-jakub-cwiek.html#more więcej »
Parę dni przed premierą dowiedziałam się o nowej książce Jakuba Ćwieka, którego twórczość bardzo sobie cenię. Nie tak dawno czytałam „Chłopców” jego autorstwa i spędziłam mile czas w trakcie tej lektury. Nie wahałam... więcej »
Dodali do kolekcji
Domi85
WordpoPolsku
Paulaaaa
Ruczek
Melyone
coconut
Betsy
gosia.kapibara
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!