Druga szansa Katarzyna Berenika Miszczuk

Okładka Druga szansa
autor:
Katarzyna Berenika Miszczuk
wydawnictwo:
Uroboros
data wydania:
2013

OpisSłowa kluczowe

Kruki jako symbol literacki mają przeróżne znaczenie, od głupoty po przez wróżby i proroctwa, aż do śmierci. Ile epok, czy też gatunków tyle określeń do tego co niesie ze sobą pojawienie się tego ptaszyska w tekście. Jednak to co jest najpewniejsze, przynajmniej dla mnie, to fakt, że zawsze niosą... więcej »
Katarzyna Berenika Miszczuk jest polską pisarką, a z wykształcenia lekarką. Swoją debiutancką powieść o tytule "Wilk" napisała w wieku piętnastu lat, a opublikowała w 2006 roku. Trzy lata później ukazała się jej kontynuacja, nagrodzona nominacją do Nagrody Nautilus. "Druga Szansa" jest jej już sz... więcej »
Do tej pory udało mi się przeczytać wszystkie pozycje autorki i cieszy mnie to, że tak młoda osoba odnosi zasłużony sukces wydawniczy. Również Drugą szansę czyta się wyśmienicie. Rzeczywiście panuje tam zgroza, a małej Edytki można się nieźle wystraszyć... Cenię autorkę za brak przesady i logik... więcej »
Sięgając po „Drugą szansę” wręcz nie mogłam się doczekać aż zacznę czytać. Miszczuk znam z wcześniejszych książek, a mianowicie z trylogii „Ja, diablica”, która była świetna. Czułam że i ta książka mnie nie zawiedzie. Julia budzi się w ośrodku o nazwie Druga szansa. Nie pamięta nic ze swojego ży... więcej »
Katarzyna Berenika Miszczuk – lekarka, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Swoją pierwszą powieść zatytułowaną Wilk napisała w wieku piętnastu lat. Pewnego dnia Julia budzi się w nieznanym miejscu i czuje się totalnie zagubiona. Nie ma pojęcia, gdzie się znajduje. Nie poznaje te... więcej »
Dodali do kolekcji
laava
lolami
monika.j
Ruczek
Klaudek
tala86
Anuszka
Amarisa
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!