Dziecioodporna Emily Giffin

Okładka Dziecioodporna
autor:
Emily Giffin
wydawnictwo:
Wydawnictwo Otwarte
data wydania:
2011
ISBN:
9788375151657

Opis

Czy trzeba wybierać między dziećmi a karierą? Czy w miłości mają sens niezrywalne umowy? Czy w życiu warto mówić "nigdy"? Claudia i Ben są szczęśliwym małżeństwem. Nie chcą mieć dzieci, realizują się w pracy i w życiu towarzyskim. Kiedy jednak w domu ich przyjaciół pojawia się niemowlę, w Benie coś pęka. Pragnie zostać ojcem. Jak w tej sytuacji zachowa się Claudia? Czy ich małżeństwo wytrzyma tę próbę? Emily Giffin - amerykańska autorka bestsellerów: "Coś pożyczonego", "Coś niebieskiego",.. "Dziecioodporna" i "Sto dni po ślubie". Jej najnowsza książka, "Siedem lat później", podobnie jak poprzednie natychmiast po premierze trafiła na listy bestsellerów "New York Timesa" i Amazon.com. Wszystkie jej powieści zostały przetłumaczone na kilkadziesiąt języków i sprzedały się w wielu milionach egzemplarzy.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Claudia i Ben są małżeństwem doskonałym. Kochają się, świetnie dogadują i obydwoje nie chcą mieć dzieci. Cały wolny czas mogą poświęcać sobie i pracy. Ta sielanka niestety kończy się w dniu, kiedy Ben odkrywa, że jednak pragnie zostać ojcem. W przypływie emocji Claudia postanawia wyprowadzić się ... więcej »
„Jeśli największą zaletą wczesnego rodzenia dzieci jest to, że szybciej masz je z głowy, a największą zaletą późnego rodzenia dzieci jest odwleczenie tej mordęgi, to czyż zupełna rezygnacja z dzieci nie stanowi najlepszego rozwiązania?” Całkiem niedawno o tej książce było dosyć głośno na blo... więcej »
Dodali do kolekcji
Exi
ydna
JustTheOne
axianna
sandra_katarzyna
Skrawek
ChocoGirl_
unaffected
Cytaty z książki+ Dodaj cytat
Wraz ze smutkiem pojawia się mnóstwo mechanizmów obronnych. Szok, zaprzeczanie, upadlanie się, dowcipy i religia. Jest również jeden awaryjny mechanizm uniwersalny - ślepa wiara w los, w zasadę, że "wszystko dzieje się z jakiejś przyczyny".

Dodane przez LonelyBluemoon

Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!