Dziennik Bridget Jones Helen Fielding

Okładka Dziennik Bridget Jones
autor:
Helen Fielding
wydawnictwo:
ZYSK I S-KA
data wydania:
2010
ISBN:
9788372989048

Opis

Książka to wspaniała komedia przedstawiająca kapitalny obraz życia niezamężnej dziewczyny w latach dziewięćdziesiątych.

Słowa kluczowe

Za książkę Helen Fieldig zabrałam się stosunkowo dawno, a pamiętam ją, jakbym czytała ją tydzień temu. Nawet zakupiłam sobie jeden egzemplarz do mojej biblioteczki, aby móc w każdej chwili do niej wrócić. Ta powieść opowiada o losach współczesnej angielskiej kobiety; o jej dylematach i marzeniac... więcej »
Sądzę, że o zwariowanej Bridget Jones słyszał każdy. Poza serią o niej, nie spotkałam się więcej z piórem Pani Helen Fielding, jednak w najbliższym czasie chciałabym to zmienić. Pisze ona lekko, z poczuciem humoru, a także potrafi wykreować postać w sposób, gdzie każdy może się do niej porównać. ... więcej »
Po książkę sięgnęłam tylko dlatego ,że wcześniej przeczytała ją moja przyjaciółka. I bardzo jej się podobała. Postanowiłam i ja spróbować takiej powieści. Okazało się ,że książka cieszy się dużą ilością czytelników. To tym bardziej zmotywowało mnie do przeczytania owej książki. Czytając m... więcej »
Z serii lektur łatwych, lekkich i przyjemnych (tutaj ukłon w stronę kobiet) to jedna z najlepszych możliwych opcji, jeśli samemu się jest uroczą niezdarą, dokładnie taką jak bohaterka powieści Helen Fielding. Kolejna z pozycji, która poniewiera się na maminej półce. Triumfalnie ją odnalazłam, ... więcej »
Po „Dziennik Bridget Jones” nigdy bym nie sięgnęła, gdyby nie lista BBC. O sławnej, zakompleksionej i samotnej kobiecie po trzydziestce słyszał pewnie każdy. Ja również. Jednak jakoś nie ciągnęło mnie do zapoznania jej historii. Przypuszczałam, że humor będzie, aczkolwiek słaby i żałosny. Jak by... więcej »
Trudno uwierzyć, że minęło blisko dwadzieścia lat odkąd po raz pierwszy wydano powieść angielskiej pisarki i dziennikarki Helen Fielding pt "Dziennik Bridget Jones". Dziś nie ma chyba osoby, która by nie znała tej historii, zwłaszcza, że doczekała się adaptacji filmowej, która co jakiś czas pojaw... więcej »
Dodali do kolekcji
Selia
BP
gosiaw
floks
Qavtan
Lilia
catrin
dzusta_85
Cytaty z książki+ Dodaj cytat
Konieczność otworzenia ust podczas nakładania tuszu jest wielką, niewyjaśnioną zagadką natury.

Dodane przez dona35

Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!