Dziennik nimfomanki Valerie Tasso

Okładka Dziennik nimfomanki
autor:
Valerie Tasso
wydawnictwo:
Świat Książki
data wydania:
2008
ISBN:
9788324710089

Opis

Tylko dla dorosłych - prawdziwa historia ekskluzywnej prostytutki z Madrytu. Valérie Tasso zaczęła żyć z prostytucji w Hiszpanii, gdy okradł ją ukochany chłopak. Tam - jako urodziwa i pełna wdzięku Francuzka - cieszyła się niezwykłym powodzeniem. Jej książka jest pełna bulwersujących scen, od seksu na cmentarzu po zabawy z butelką coca-coli. A jednak jest to także historia miłości...

Słowa kluczowe

Bardzo długo szukałam okazji, by zasięgnąć po tą książkę. Niestety we wszelkiego rodzaju bibliotekach w moim mieście jej nie było, a czytanie ebooka na komputerze, to już nie to samo. Z tych właśnie powodów postanowiłam zakupić sobie na allegro własny egzemplarz. Łącznie z przesyłką kosztował nie... więcej »
Kiedy trzeba się zrelaksować od ciężkiej lektury warto sięgnąć po dziennik. Dzienniki, pamiętniki czy też książki pisane e-mailami, są niesamowicie lekkie. Tę książkę czytało się z taką łatwością, że nie zauważałam kiedy minęła 100 strona, kiedy 200, a nawet wtedy gdy był koniec. Miałam obawy co... więcej »
DZIENNIK NIMFOMANKI...
Recenzent: Rudzielczyk
Od dawna miałam ochotę sięgnać po tę książkę... Jednak ciągle było mi jakoś nie po drodze. Podczas wizyt w bibliotece zawsze znajdowałam masę innych obowiązkowych lektur, więc ta ciągle schodziła na dalszy plan. Na potem... W końcu jednak trafiła ona w moje ręce, za sprawą "pożyczajki", z koleżan... więcej »
Tytuł książki brzmi dość intrygująco nie dajmy się jednak zwieść pozorom. „Dziennik nimfomanki” to autobiografia Valérie Tasso - 29-letniej francuski pochodzącej z dobrego domu, która ukończyła studia wyższe, pracuje w dużej korporacji na terenie Hiszpanii, odnosi duże sukcesy zawodowe i nie m... więcej »
Po "Dziennik nimfomanki" sięgnęłam spowodowana ciekawością. Dużo czytałam na temat tej książki, nie wiedziałam czego się spodziewać. Jednak bardzo się rozczarowałam. W tej książce nie znalazłam nic, czego szukałam. Dziennik opisuje historię Francuzki Valerie. Bohaterką jest sama autorka, która... więcej »
Po książkę "Dziennik nimfomanki" sięgnęłam pod wpływem filmu o tym samym tytule. Miałam nadzieję, że książka będzie od filmu dużo lepsza - subtelniejsza, bardziej zmysłowa i namiętna. Niestety - spotkało mnie naprawdę gorzkie rozczarowanie. Jedno z większych książkowych rozczarowań ostatniego cza... więcej »
Dodali do kolekcji
zabierajsie
dislike
notoco
LusiaTosia
lubiedzem
domi0910
Patka1906
Paulina_Fox
Inne książki tego autoraAutorzy
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!