Dziewczyna na Times Square Paullina Simons

Okładka Dziewczyna na Times Square
autor:
Paullina Simons
wydawnictwo:
ŚWIAT KSIĄŻKI
data wydania:
2006
ISBN:
9788324700134

Opis

Nowa powieść autorki Jeźdźca Miedzianego. Gdy poznajemy Lily Quinn, nic nie zapowiada, by jej zwyczajna egzystencja miała ulec zmianie. Nowojorska studentka chronicznie nie ma pieniędzy, zerwała z chłopakiem, ma problemy na uczelni. I nagle życie Lily nabiera niepokojącego tempa: znika jej współlokatorka Amy, a los na loterii przynosi fortunę. Jednak Lily nie będzie miała czasu, by się nią nacieszyć...

Słowa kluczowe

Paullina Simons pisze książki, które wzbudzają w czytelniku ogromne pokłady emocji. Myślałam, że już nie może napisać czegoś lepszego niż trylogia "Jeździec miedziany" - myliłam się. "Dziewczyna na Times Square" to doskonała książka, piękna, wzbudzająca całą gamę uczuć - od wzruszenia, po frustr... więcej »
Dziewczyna na Times Sqaure to historia pewnej nowojorskiej studentki, Lily Quinn, która wiedzie monotonne i raczej pozbawione celu życie. Poznajemy ją w momencie, kiedy niespodziewanie wygrywa na loterii fortunę. Początkowo nie może uwierzyć, że wytypowała prawidłowo wszystkie sześć liczb. Do tej... więcej »
Dodali do kolekcji
ibzik
ssilence
Lloret
CukierekShow
josie
ewkaaaaa
belusia
Cookie
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!