Dziewczyna Płaszczka i inne nienaturalne atrakcje Robert Rankin

Okładka Dziewczyna Płaszczka i inne nienaturalne atrakcje
autor:
Robert Rankin
wydawnictwo:
Prószyński i S-ka
data wydania:
2011
ISBN:
9788376488271

Opis

Flagi potężnego Imperium Brytyjskiego już wkrótce powiewać będą na każdej planecie Układu Słonecznego!

Gdy Marsjanie postanowili najechać Ziemię, nie spodziewali się porażki. Tym bardziej nie podejrzewali, że ludzkość będzie potrafiła odwdzięczyć się pięknym za nadobne. Teraz to my jesteśmy postrachem wszechświata!

W tych niezwykłych czasach ludzie pragną nietypowej rozrywki. Profesor Coffin wyrusza więc na poszukiwanie najwspanialszej z nienaturalnych atrakcji – Dziewczyny ..Płaszczki. By odnaleźć legendarną Żywą Boginię nie cofnie się przed niczym. Gotów jest nawet rozpętać kolejną Wojnę światów.

Rozwiń opis ›

Gdzie kupić?

Sprzedawca Format Stan Cena
Allegro.pl - Nowe/używane -
Swistak.pl - Nowe/używane -
Inbook.pl - Nowe -

Słowa kluczowe

Kategorie

  Tematyka » Fantasy
  Fantastyka » Beletrystyka » Science-fiction
  Powieść. Opowiadanie. Scenariusz » Literatura » Powieść zagraniczna
  “Inwazja Marsjan złapała nas z gatkami wokół kostek (...)”. Tak o najeździe mieszkańców czerwonej planety mówi młody W. Churchill w książce Roberta Rankina. Zaraz, zaraz...! Winston Churchill i kosmici?!? To niemożliw... więcej »
  Co zrobić by zapewnić rozrywkę ludziom, wciąż szukającym nowej podniety? Jaką nienaturalną atrakcje należy zdobyć, by mieć utrzymanie przez resztę życia? Profesor Coffin zna odpowiedzi na te pytania. Razem ze swym m... więcej »
  Okazuje się, że w tym świecie nikomu nie można ufać, a już na pewno nie samej historii i tej, którzy ją tworzą. Taki jest pierwszy, oczywiście wysnuty w tonie żartobliwym wniosek na temat Dziewczyny Płaszczki. Ale po ... więcej »
  Są ludzie przekonani o tym, że wszystko, co nam się przytrafia, to czysty przypadek. Są jednak i tacy, którzy wierzą w przeznaczenie i ich zdaniem życie każdego z nas zapisane jest od góry. Jeżeli byłaby to prawda,... więcej »
  O atakach kosmitów na Ziemię powstało już wiele dzieł - literackich i filmowych. Od wieków ludzkość zastanawia się czy w kosmosie są inne żyjące istoty, a jeśli tak, to jaki mają stosunek do mieszkańców reszty planet.... więcej »
  Dodali do kolekcji
  zuzankawes
  iziu08
  Kasiasnoopy
  allisonluthor
  moll87
  Deline
  Darcy
  mcmarcus
  Inne książki tego autoraAutorzy
  Rejestracja jest darmowa i szybka.
  Zajestruj się teraz!