Dziewiąty Mag A.R. Reystone

Okładka Dziewiąty Mag
autor:
A.R. Reystone
wydawnictwo:
Red Horse
data wydania:
2009
ISBN:
9788360504420

Opis

Książka, której nie odstawisz na półkę! To historia niesamowitej miłości, balansującej na granicy dwóch światów: rzeczywistego i równoległego - pełnego magii, nadludzkich i nieludzkich stworów oraz dostojnych, szlachetnych smoków. Zwroty akcji, zaskakujące niczym kręta i niebezpieczna droga, wikłają losy bohaterów. Tego świata nie zechcesz opuścić... Ariel jest weterynarzem żyjącym w realnym świecie. Zostaje zwabiona do świata równoległego, by leczyć ginące smoki. Okazuje się jednak, że to "zapro..szenie" to sprawna intryga, bo jest ona potomkiem potężnego Maga. W świecie równoległym odkrywa w sobie potężne moce i umiejętności. Tam spotyka swoją miłość, ale niemal wszystko sprzysięga się przeciw temu uczuciu.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Kategorie

  Tematyka » Fantasy
  Fantastyka » Beletrystyka » Fantasy
  Powieść. Opowiadanie. Scenariusz » Literatura » Powieść zagraniczna
  Kiedy po raz pierwszy zobaczyłam „Dziewiątego maga” na półce księgarni zakochałam się w prześlicznej okładce pierwszego wydania. Była piękna. Wypukłe litery, które cudownie pieściło się opuszkami palców i młodzieniec z kuszą. Idealny. Już wtedy postanowiłam, że muszę tę powieść koniecznie przeczy... więcej »
  Ariel jest lekarzem weterynarii i matką ośmioletniej Amandy. Kobieta nagle dowiaduje się od tajemniczo przystojnego Fabiena, że jest ona bardzo potrzebna do wyleczenia ich smoków. W dodatku okazuje się, że jest on elfem. To już totalnie do niej nie przemawia. Brzmi jak wyjęte z jednej z książek, ... więcej »
  Ta powieść to jeden wielki ABSURD. Zaczął się już na początku. Strona dwudziesta ósma i akcja ruszyła z kopyta, jak pirat drogowy na cudownie pustej szosie, jak ubrudzony szminką mąż przed żoną uzbrojoną w narzędzie masowej zagłady, to jest wałek do ciasta/patelnię, prędka jak szybkość ściągan... więcej »
  Dodali do kolekcji
  independent
  Basza.
  Carlotta
  arwena
  Nancy
  Jenny
  Nala_5
  czerwooona
  Rejestracja jest darmowa i szybka.
  Zajestruj się teraz!