Dzikie orchidee Jude Deveraux

Okładka Dzikie orchidee
autor:
Jude Deveraux
wydawnictwo:
Świat Książki
data wydania:
2007
ISBN:
9788373918573

Opis

Wzięty powieściopisarz, Ford Newcombe, po śmierci żony przestaje wierzyć w swój talent i nie ma żadnego pomysłu na nową powieść. I wówczas spotyka tajemniczą Jackie: kobietę piękną i inteligentną, która opowiada mu niesamowitą historię o... diable i klątwie rzuconej na jej rodzinne miasteczko. Wkrótce udają się tam, by wyjaśnić tragiczną zagadkę morderstwa sprzed lat. Ta podróż będzie miała dla nich obojga niezwykłe konsekwencje...

Słowa kluczowe

„Nie oceniajcie książki po okładce”. Bo cóż wyczytalibyście patrząc na nią? Że z pewnością jest to jakiś romans- piękne kwiaty i subtelna twarz dziewczyny nie wróżą niczego innego. A jednak można się pomylić. Jude Deveraux- autorka wielu bestsellerów- bohaterem swojej książki pt. „Dzikie orchi... więcej »
Jude Deveraux jest autorką wielu romansów, głównie historycznych. Sama osobiście po raz pierwszy spotykam się z nią, albo jej bynajmniej nie kojarzę. "Dzikie orchidee" to nie jest typowy romans. Utwór to genialne połączenie wielu gatunków literackich. Znajdziemy tu fantastykę, komedie i nawet sa... więcej »
Jude Deveraux, autorka powieści "Dzikie orchidee", była dla mnie wielka niewiadomą, gdyż nigdy wcześniej nie spotkałam się z jej twórczością. Jednak mimo wszystko malowniczy tytuł i równie ładna okładka zachęciły mnie do przeczytania książki. Patrząc na zdjęcie kobiety z przymkniętymi powiekami, ... więcej »
Dodali do kolekcji
Chatte
zabierajsie
rosamund
SweetyStella
SleepingBeauty
CupOfLove
justkach1986
sandra_katarzyna
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!