Enter Aleksander Sowa

Okładka Enter
autor:
Aleksander Sowa
wydawnictwo:
Self Publishing
data wydania:
2011
ISBN:
9788327233134

Opis

Dzieło stworzone z tekstowej szmaty
„Enter” to cyfrowa opowieść multisensoryczna o miłości, samotności, uczuciach. Eksperyment formy łączący (w formacie PDF po podłączeniu do Internetu i systemu audio)  obraz, dźwięk i tekst (w innych po podłączeniu do Internetu i systemu audio) dźwięk i tekst. Posiada cechy pamiętnika, blogu, książki artystycznej i powieści hipertekstowej.
Dźwięk i film, jako element cybernetycznego tła, jest obecny dzięki odsyłaczom. Natomiast hipertekst umożliwia cz..ytanie nielinearne, choć tradycyjne jest także możliwe – wybór należy do Ciebie. Brak tu miejsca na tradycyjną fabułę czy akcję, w zamian znajdziesz samodzielne fragmenty (leksje) połączone tematycznie i nawigacyjnie.
Są zapiski o miłości, samotności, pięknie, złu, bólu, wspomnieniach, czasie  i przeznaczeniu. Skażone nihilizmem tchną ogromnym ładunkiem smutku a każdy z nich to uniwersalna historia dotykająca ważnych dla każdego człowieka spraw. Po publikacji na blogu autora oraz w portalach ***** i ******* spotkały się ze zróżnicowanym odbiorem, od zachwytu do zajadłej krytyki. Wyświetlano je ponad 135 tysięcy razy.
Dla subskrybentów newslettera strony autora e-book jest (PDF) darmowy.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Ta książka nie ma jeszcze recenzji.
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!