EVE. Era empireum Tony Gonzales

Okładka EVE. Era empireum
autor:
Tony Gonzales
wydawnictwo:
Zysk i S-ka
data wydania:
2011

Opis

Nadchodzą czasy, w których ludzki duch poddany zostanie ostatecznej próbie


Klon bez imienia i przeszłości budzi się do okrutnego życia. Ścigany za zbrodnie, o których nie ma pojęcia, jednocześnie dzierży władzę, której nie pożąda.

Okryty hańbą ambasador staje naprzeciw tajemniczej kobiety, która wie o nim wszystko i która poznała tajemnicę spisku mającego obalić legalny rząd. Jego decyzje mogą znieść kajdany ucisku i wyzwolić gniew, który przyniesie wyczekiwaną zemstę.. na oprawcach.

Pośród ciemiężonych mas państwa rządzonego przez bezwzględne korporacje, pojawia się mężczyzna imieniem Tibus Heth. Rozpocznie on rewolucję, która zmieni losy całego świata.

Zbieg tych zdarzeń zapowiada mroczne i tragiczne czasy dla całej ludzkości. Dążenie do boskiej nieśmiertelności zrodziło rządzę władzy na skalę, jakiej jeszcze nigdy nie znano. W mrokach kosmosu i na powierzchniach planet zderzą się ze sobą wojska imperiów sięgających tysięcy gwiazd. Ci, którzy staną im na drodze – czy to dobrowolnie, czy nie – zmierzą się z namiętnościami, które trawią człowieka od tysięcy lat. Niewiele bowiem zmieniło się w istocie ludzkiej od czasów opuszczenia przez nią domu zwanego Ziemią.

To jest EVE

Nadchodzi era empireum

Zbliża się test naszych przekonań i woli przetrwania


Książka "Eve" jest inspirowana scenariuszem popularnej gry komputerowej typu MMORPG "Eve Online".

Rozwiń opis ›

Gdzie kupić?

Sprzedawca Format Stan Cena
Allegro.pl - Nowe/używane -
Swistak.pl - Nowe/używane -
Inbook.pl - Nowe -

Słowa kluczowe

Kategorie

  Tematyka » Literatura piękna
  Fantastyka » Beletrystyka » Science-fiction
  Powieść. Opowiadanie. Scenariusz » Literatura » Powieść zagraniczna
  Empireum
  Recenzent: Tsumetai
  Książek na podstawie gier powstało bardzo wiele. Wszystkie razem prezentują dość zróżnicowany poziom. Prawdziwymi perełkami w tej rozległej kolekcji są między innymi opowieści z uniwersum Dragon Age - "Powołanie", cz... więcej »
  Gry MMORPG niezmiennie cieszą się dużą popularnością wśród nastoletnich (i nie tylko) graczy. Rozbudowane światy, wielka swoboda decyzji i kontakt z innymi amatorami spędzania czasu online to jedne z wielu rzeczy, któ... więcej »
  Dodali do kolekcji
  Tsumetai
  nes
  Immora_Fray
  cordiale
  przemekk
  viridiana
  nibarak
  Inne książki tego autoraAutorzy
  Rejestracja jest darmowa i szybka.
  Zajestruj się teraz!