Ever. Nieśmiertelni Alyson Noel

Okładka Ever. Nieśmiertelni
autor:
Alyson Noel
wydawnictwo:
Wydawnictwo Dolnośląskie
data wydania:
2010
ISBN:
9780065627329

Opis

Niezwykła opowieść o Nieśmiertelnych i nowym świecie, w którym prawdziwa miłość nigdy nie umiera.

Pewnego koszmarnego dnia szesnastoletnia Ever Bloom traci w wypadku samochodowym najbliższą rodzinę. Od tej chwili staje się medium – słyszy myśli różnych ludzi, widzi ich aurę i dzięki przelotnemu choćby dotykowi może poznać ich przeszłość. Te nadprzyrodzone umiejętności sprawiają, że otoczenie traktuje ją jak dziwadło, więc Ever zamyka się w sobie i odgradza od świata.

Wszystk..o się zmienia, kiedy dziewczyna poznaje Damena Auguste’a. Tylko on potrafi wyciszyć dudniące w jej głowie głosy i wejrzeć w jej duszę. Dzięki niemu Ever wchodzi w świat alchemii i magii, dowiadując się rzeczy, o których zwykły śmiertelnik nie ma pojęcia. Kim jest Damen? Skąd pochodzi? Jakie sekrety skrywa? Na te pytania Ever nie zna odpowiedzi. Wie jedynie, że zakochała się bez pamięci i że jej życie wkrótce zmieni się nie do poznania.

"Ever" rozpoczyna cykl zatytułowany „Nieśmiertelni”. Powieść zdobyła wiele nagród, m.in. Publishers Weekly Bestseller, USA Today Bestseller, Top Choice Award – Flamingnet Reviews i A Borders Bestseller for teens. Przez 31 tygodni zajmowała 1. miejsce na liście bestsellerów „New York Timesa”.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Wczoraj, tak około trzeciej nad ranem zakończyłam moją przygodę z "Ever" autorstwa Alyson Noel. Można powiedzieć, że piszę tą recenzję na świeżo. Książka została wydana niedawno, dlatego zdziwiłam się, kiedy dostrzegłam ją na półce w księgarni mojego miasta (a jak niektórzy wiedzą - mało zaopatrz... więcej »
A mamusia uczyła, żeby nie oceniać książki po okładce. A na opowiadała. Okładka „Ever” jest dla mnie przepiękna, jest tajemnicza i magiczna, ma piękny chabrowy odcień(chociaż ja się na kolorach nie znam!). Po tak pięknej okładce (mimo, że widziałam ładniejsze) szykowałam się na niezwykłą, magiczn... więcej »
Ever. Nieśmiertelni
Recenzent: wikaaaaaaaa
Wydawnictwo Dolnośląskie wychodząc naprzeciw oczekiwaniom fanów popularnego "Zmierzchu" rozpoczęło wydawanie serii książek o zbliżonej tematyce. Ever była zwykła dziewczyną. Blondynka, która właśnie dostała się do drużyny cheerleaderek wiodła idealne życie przykładnej amerykańskiej nastolatki... więcej »
Jakiś czas czekałam na tę książkę. Przeszukiwałam biblioteczki koleżanek, bibliotekę miejska, przeszukałam nawet zasoby Internetu, (choć nie przepadam za czytaniem z komputera). Nie trafiłam na to, co chciałam. Los? Przeznaczenie? Nie poddałam się jednak, zapisałam tytuł i postanowiłam, że przyjd... więcej »
Evermore
Recenzent: Kobra94
"(...) Nie potrafię dostrzec ludzkich motywacji, widzę przede wszystkim zdarzenia. Coś jak szereg obrazów pokazyjących czyjeś życie, niczym filmowe migawki, tylko w skróconej formie. A czasami widzę jedynie symbole, które muszę odczytać, żeby zrozumieć ich znaczenie - czuję się wtedy, jakbym staw... więcej »
„Ever” jest to książka rozpoczynająca serię „Nieśmiertelni”, którą pokochali ludzie na całym świecie. Z Alyson Noël, autorką powieści, spotkałam się pierwszy raz i muszę przyznać, że zyskała u mnie dużego plusa, dzięki swojej prostocie i naturalności. Co mnie zachęciło do przeczytania „Ever”? Hmm... więcej »
Ever.
Recenzent: Aly102
Pewnego styczniowego dnia udałam się na małe zakupy do księgarni. Tam mój wzrok przykuła piękna i mroczna okładka. Niewiele myśląc pochwyciłam ją i pobiegłam do kasy. Tak właśnie w moje ręce trafiła powieść "Ever" autorstwa Alyson Noel. Główną bohaterką jest szesnastoletnia Ever Bloom, która str... więcej »
Ever
Recenzent: ederlezi
Zaczęła się moja przygoda z cyklem Nieśmiertelni, nie jestem jakoś specjalnie zachwycona, ale też nie czuję rozczarowania. Główna bohaterka wydaje mi się trochę głupkowata, jednak komuś, kogo dotknęła taka trauma można pewne rzeczy wybaczyć. Spodobało mi się, że może kontaktować się ze swoją zmar... więcej »
Ever Bloom
Recenzent: julka96_12
Alison Noel jest jedną z bardzo cenionych autorek dla młodzieży ale również dla dorosłych. Spod jej ręki powstała seria "Nieśmiertelni" oraz nawiązujące do niej książki o Riley Bloom. Aktualnie pisze jeszcze powieść pod tytułem "Greckie Wakacje", planowana premiera jest na 2 kwietnia 2013 roku. W... więcej »
Dodali do kolekcji
independent
weera
Carlotta
monia311295
Betsy93
Razjelka
Ireth
cassandra9891
Cytaty z książki+ Dodaj cytat
"Nie musisz się spieszyć. Uczucia nie mają daty ważności".

Dodane przez Modhem

Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!