Fala upału Richard Castle

Okładka Fala upału
autor:
Richard Castle
wydawnictwo:
12 Posterunek
data wydania:
2012
ISBN:
9788363737009

Opis

Nowojorski potentat nieruchomości zostaje znaleziony martwy na chodniku na Manhattanie. Z napaści cudem uchodzi z życiem jego młoda żona z przeszłością. Gangsterzy i magnaci, z których każdy miał motyw do popełnienia zbrodni, podają fałszywe alibi. I wtedy, w duszącym uścisku rekordowej fali upałów, dochodzi do jeszcze jednego szokującego morderstwa, powodującego nagły zwrot w pełnej napięcia podróży do mrocznych sekretów świata możnych. Sekretów, które okażą się śmiertelne. Sekretów, które leżą ..ukryte w ciemnościach, dopóki pewna nowojorska policjantka nie wydobędzie ich na światło dzienne.

Rozwiń opis ›

Gdzie kupić?

Sprzedawca Format Stan Cena
Allegro.pl - Nowe/używane -
Swistak.pl - Nowe/używane -
Inbook.pl - Nowe -

Słowa kluczowe

Czy są wśród Was fani serialu Castle? Jeśli tak, myślę, że z chęcią zapoznacie się z powieścią napisaną przez jednego z jej bohaterów. Richard Castle i obsada serialu stanowią dla mnie wielką zagadkę, nie oglądałam te... więcej »
Seriale kryminalne stale cieszą się ogromną popularnością. Zasiadając przed telewizorami, z zainteresowaniem śledzimy kolejne dochodzenia i problemy, z którymi zmagają się nasi ulubieni bohaterowie. Jeśli i Ty jesteś ... więcej »
Dodali do kolekcji
erosz
Sun.shine
arwenka2222
Angelika_d
calamitas
Patiopea
przemekk
Panzer
Inne książki tego autoraAutorzy
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!