Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Rafał Kosik

Okładka Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi
autor:
Rafał Kosik
wydawnictwo:
Powergraph
data wydania:
2009
ISBN:
9788361187110

Opis

Pierwszy tom bestsellerowej serii. Fantastyczna i przezabawna powieść o polskich trzynastolatkach z pewnego warszawskiego gimnazjum, nie tylko dla trzynastolatków! Przeczytajcie o przyjaźni, zwariowanych wynalazkach, sztucznej inteligencji, skarbach, duchach, robotach, latającym talerzu i... nastoletnich uczuciach.Relacje bohaterów z rówieśnikami, nauczycielami i rodzicami, polskie realia oraz żywy język sprawią, że książka ta stanie się ulubioną lekturą - nie będziecie się mogli oderwać!Książka ..Roku 2005 Polskiej Sekcji IBBY!

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Może trochę wstyd się przyznać, że dopiero niedawno sięgnęłam po serię FNiN. No bo w sumie - książka dla młodzieży, w 1 tomie bohaterowie mają po 13 lat, a ja już dawno po studiach… Co mnie popchnęło do lektury? Otóż gdzie bym nie spojrzała, książki o przygodach superpaczki stanowią fenomen wśród... więcej »
Do serii Felix, Net i Nika mam ogromny sentyment. Po pierwszą część sięgnęłam chyba w drugiej klasie podstawówki. Wtedy byłam sporo młodsza od bohaterów, a teraz choć jestem sporo starsza to przeczytałam tom pierwszy z nie mniejszym zainteresowaniem. Muszę przyznać, że pan Kosik napisał świetn... więcej »
Dodali do kolekcji
Werisa
Cropka
xNiedostepnax
Nessie_
ultramaryna
Sui
vogue
castorama
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!