Finale Becca Fitzpatrick

Okładka Finale
autor:
Becca Fitzpatrick
wydawnictwo:
data wydania:
2012
ISBN:
9788375152449

Opis

Nora jeszcze nigdy nie była pewna tak swej miłości do Patcha. Upadły czy nie, to on jest tym jedynym. I choć wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że ta dwójka stanowi dla siebie śmiertelne zagrożenie, dziewczyna nie ma zamiaru rezygnować z ukochanego. Teraz muszą połączyć siły, by stoczyć ostateczną walkę o życie.

Starzy wrogowie powrócą, pojawią się nowi, a ktoś zaufany okaże się zdrajcą. I choć role zostały rozdzielone, Nora i Patch nie wiedzą, po której stronie przyjdzie im ..walczyć.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

"Finale"
Recenzent: Enigma
„Finale” autorstwa Becki Fitzpatrick to część kończąca sagę „Szeptem”. Pisarka już od dłuższego czasu raczy nas swoimi powieściami, ale dla mnie każda kolejna była lepsza od poprzedniej. Becka porzuciła pracę w służbie zdrowia na rzecz pisarstwa. Każda z jej powieści została przetłumaczona na kil... więcej »
Między Norą a Patchem wszystko układa się jak najlepiej. Niestety miłą atmosferę burzy widmo nadchodzącej wojny. Nieoczekiwanie stało się najgorsze. To właśnie Nora ma poprowadzić Nefilską armię przeciw upadłym aniołom. Musi ukrywać swój związek z Patchem, gdyż podczas wojny są jakby po dwóch ró... więcej »
Finale
Recenzent: Gumciobook
Zbliża się cheszwan. Nora jako przywódczyni Nefilów, ma poprowadzić ich do walki przeciw największym wrogom- upadłym aniołom. Razem ze swoim ukochanym Patchem dziewczyna musi wymyślić sposób, aby zapobiec wojnie lub, żeby ta nie dotknęła ich związku. Muszą ukrywać swoje uczucie przed Nefilami, a... więcej »
Finale
Recenzent: morelka11
Seria "Szeptem" to bez wątpienia jedna z moich ulubionych serii. "Finale" to ostatnia część serii o miłości upadłego anioła i dziewczyny. Wydawałoby się, że taka miłość nie ma prawa istnieć, a jednak nie! Bo miłość jest silniejsza niż strach i wszystko inne. Miłość może pokonać wszystkie trudnośc... więcej »
Finale
Recenzent: Aly102
Becca Fitzpatrick dla pisarstwa rzuciła pracę w służbie zdrowia. "Szeptem" to jej pierwsza książka. Od razu po premierze znalazła się na liście bestsellerów "The New York Times". Becca pracuje już nad kontynuacją przygód Nory, a w wolnych chwilach oddaje się swoim pasjom: uprawia jogging, kupuje ... więcej »
Nora jeszcze nigdy nie była tak pewna swej miłości do Patcha. Upadły czy nie, to on jest tym jedynym. I choć wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że ta dwójka stanowi dla siebie śmiertelne zagrożenie, dziewczyna nie ma zamiaru rezygnować z ukochanego. Teraz muszą połączyć siły, by stoczyć ... więcej »
Becca Fitzpatrcik jest amerykańską pisarką. Uczyła się na Uniwersytecie Brighama Younga. Po zakończeniu nauki rozpoczęła pracę w innej wyższej szkole w Provo. Sławę zyskała dzięki napisaniu serii "Szeptem". Jej pierwsza powieść tej serii również nosiła nazwę "Szeptem" i została przetłumaczona na ... więcej »
Jak poznałam serię Hush, Hush. "Szeptem" czytałam lata temu i pamiętam, jak bardzo mi się nie spodobało. Zastanawiałam się, co ludzie tu widzą, a czego ja nie dostrzegłam? Postanowiłam jednak kontynuować serię, bo gdy miałam ku temu sposobność, to czemu nie skorzystać, a poza tym wolę dokańczać, ... więcej »
Pokochałam historię Nory i Patcha całym sercem i choć pierwszą część przeczytałam, a raczej pochłonęłam tuż po premierze, to mimo wszystko odeszła w zapomnienie. Jakiś tydzień temu przypomniałam sobie o tej serii, z wielką przykrością muszę stwierdzić, że zniknęła ona wśród innych książek. Jednak... więcej »
Finale
Recenzent: ciarolka
W ostatnim tomie serii Szeptem z każdą stroną zbliżamy się ku upragnionemu zakończeniu, który będzie zwieńczeniem czterotomowej przygody z Norą i Patchem w roli głównej. Po tym jak dziewczyna poznała swoje pochodzenie i stała się kimś całkiem nowym, musi stanąć na czele konfliktu nefilów i upadły... więcej »
"Finale " jest już ( niestety ! ) ostatnią częścią z sagi Szeptem autorstwa Becki Fitzpatrick. Mimo , że jest ostatnią częścią, na którą z utęsknieniem czekałam nie zawiodłam się . Zazwyczaj autorzy piszą tak zwanie "na odwal " te ostatnie części, ponieważ im się już nie chce czy coś, ale u pa... więcej »
Jak poznałam serię Hush, Hush. "Szeptem" czytałam lata temu i pamiętam, jak bardzo mi się nie spodobało. Zastanawiałam się, co ludzie tu widzą, a czego ja nie dostrzegłam? Postanowiłam jednak kontynuować serię, bo gdy miałam ku temu sposobność, to czemu nie skorzystać, a poza tym wolę dokańczać, ... więcej »
Dodali do kolekcji
Sonea236
Gumciobook
Aly102
littlecuteangel
Greeyy
Tosia15
kasandra
xIHateThisShitx
Inne książki tego autoraAutorzy
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!