Forrest Gump Winston Groom

Okładka Forrest Gump
autor:
Winston Groom
wydawnictwo:
Zysk i S-ka
data wydania:
2007
ISBN:
9788375061758

Opis

To opowieść o nas i o naszych powszednich marzeniach. Ciepła i zgryźliwa jednocześnie, niebywale śmieszna "opowieść idioty". Na jej podstawie nakręcono film, który otrzymał sześć Oscarów.

Słowa kluczowe

Forrest Gump to zabawny 'idiot', a jego życie jest nieustającym pasmem zaskakujących wydarzeń. Odnosi sukcesy w futbolu, ping-pongu i szachach, próbuje aktorstwa, walczy w armii USA, niańczy 'orangutanga', zbija miliony na hodowli krewetek i kilka razy ląduje w więzieniu. Ach! I jeszcze wylatuje ... więcej »
"Jedno wam powiem: życie idioty to nie bułka z masłem.” Tym oto zdaniem rozpoczyna się nieprzewidywalna opowieść o życiu tytułowego Forresta. Wywołuje one falę ciekawości i od pierwszej strony jesteśmy pewni, że to nie jest książka należąca do grupy “typowych”. Nie musimy długo czekać, aby ... więcej »
Istnieją na świecie książki, które warto, a nawet wypadałoby przeczytać. Według mnie jedną z nich jest znana wszystkim, a bynajmniej większości pozycja autorstwa Winstona Grooma pod tytułem "Forrest Gump". Historię niezbyt inteligentnego, lecz o wielkim i dobrym sercu wioskowego człowieka wielu ... więcej »
"Płyń z prądem, przyjacielu, i gdy Cię będzie unosił, leciutko mu pomagaj, omijaj rafy, walcz z mrokiem i nigdy, nigdy się nie poddawaj." Któregoś dnia jak razem z mamą przegrzebywałyśmy pudło ze starymi książkami (a było to dobre cztery lata temu, przydałoby się znowu to pudło przegrzebać... ... więcej »
Dodali do kolekcji
ibzik
JoeBlack
ranisz
mysior
floks
dzusta_85
Inqba
aagula
Inne książki tego autoraAutorzy
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!