Wątek: Film, jaki ostatnio obejrzeliście

sylka1993
29 wypowiedzi

Jaki film ostatnio obejrzeliście? I jak go oceniacie?

Ja wczoraj oglądałam "500 dni miłości" - na filmwebie jest to opisane jako komedia, ale dla mnie to komedia nie była;) Film opowiada o związku faceta z kobietą o jakże wakacyjnym imieniu - Summer ;) Niestety związek zaczyna się wypalać... i lato miłości staje się ponurą jesienią...
Ogólnie film oceniam na jakieś 8/10 :)

molik14
403 wypowiedzi

Oglądałem Legion jakąś godzine temu,nie takie złe,ale z tego z czego bardziej jestem dumny to to że wkońcu znalazłem czas na Szeregowca Ryana, i nie żałuje.

Tajemnica33
1159 wypowiedzi

Dziś nie tak dawno skończył się "Książę Persji" całkiem sympatyczny. Podglądałam podczas prasowania ale moim Chłopakom bardzo się podobał :)

Potania
530 wypowiedzi

ostatnio w kinie byłam na "Skrzydlate Świnie" i "Śniadanie do łóżka", na DVD ostatnio obejrzałam "Wciąż ją Kocham" (Ekranizacje książki Nicholas Sparks "I wciąż ją kocham")... Kto co lubi, mi "Świnie" nie przypadły w ogóle do gustu, mimo że przepadam za piłką nożną. Natomiast dwa pozostałe filmy dość miło przyjęłam zwłaszcza ten ostatni ...

misha
289 wypowiedzi

W ten weekend obejrzałam "Mustanga z Dzikiej Doliny" 2 razy. :p Mam ogromną słabość do starych bajek Disneya, zwłaszcza do tej. ;)

Tajemnica33
1159 wypowiedzi

Potania a jak oceniasz film w odniesieniu do książki? Ksiązkę Sparksa czytałam ale na film jeszcze nie miałam natchnienia :)

Tajemnica33
1159 wypowiedzi

Potania wato byłoby poruszyć temat ekranizacji Sparksa tutaj http://nakanapie.pl/forum/autorzy/1090/nicholas-sparks

caterpillar
69 wypowiedzi

ja właśnie skończyłam The Social Network i dla mnie, tak szczerze, nie ma się czym podniecać. ot nieźle nakręcona historia powstania Facebooka, film w kategorii "obejrzany, można zapomnieć"

Były kanapowicz
archer81
180 wypowiedzi

@caterpillar - i jak wrażenia po filmie? u mnie ten film czeka na swoją kolejkę
@Tajemnica33 - film "Książę Persji" jak dla mnie wyglądający dokładnie jak gra komputerowa (wiem, że powstał na podstawie gry)
a ja ostatnio nie mam tak wiele czasu na oglądanie filmów jakbym chciała, ale udało mi się zobaczyć wreszcie "Niezniszczalnych" i muszę przyznać, że uśmiałam się jak norka w niektórych momentach :-)

frodo
2233 wypowiedzi

Ja ostatnio byłem na "Insygniach śmierci". I film mnie nie zawiódł. Jest wszystko czego wymagam od ekranizacji tego cyklu.

Potania
530 wypowiedzi

Zgodzę się, że Insygnia to dobrze zekranizowana książka tylko jak dla mnie za mało emocji dostarcza. Jednak książka jakoś bardziej pozwalała mi się wczuć w tą całą historię oraz nie czułam tego natłoku wydarzeń jak na filmie. Jednak w porównaniu z poprzednimi częściami to muszę przyznać, że jest u mnie na drugim miejscu z całego cyklu.

patrylandia
2133 wypowiedzi

a ja ostatnio staroć oglądałam "Żądło" George'a Roy'a, po prostu świetny, no ale pewnie już oglądaliście :)

Natula
307 wypowiedzi

Tez ostatnio byłam na "Insygniach Śmierci" i z bólem przyznaje, że w ogóle nie podobała mi sie ta część. Wymęczyłam sie w kinie.
Przyznaje, że ksiązki jeszcze nie czytałam, może stąd moja ocena. Dla mnie było nudno, ckiliwie, jednym słowem, nijak.

timido2
285 wypowiedzi

wczoraj TVP1 "puściła" świetny film, który był nominowany do Oscara "Boże Narodzenie", oglądał ktoś? Jak wrażenia?
Ja oglądałam go już kolejny raz i muszę przyznać, że za każdym razem głęboko porusza, wydusza łzy i zmusza do głębokich refleksji...

Dariaaa
564 wypowiedzi

Również byłam ostatnio na filmie pt.: "Harry Potter i Insygnia Śmierci, część 1" i zgadzam się w zupełności z frodo :) Film był świetny, było ujętych wiele szczegółów, naprawdę film mi się podobał,
Natula - przeczytaj książkę, a później obejrz jeszcze raz ten film. Zobaczysz, że będzie się przyjemniej oglądało, bo zrozumiesz parę fragmentów, które można zrozumieć tylko po uprzednim przeczytaniu książki :)

frodo
2233 wypowiedzi

Ja jestem fanem ekranizacji małego czarodzieja. No, w Insygniach to już młodzieniec. Muzyka, mroczne i zimowe krajobrazy robią na mnie duże wrażenie. Po prostu dziś kino umie oddać wyobraźnię autorów fantasy. A "Władca Pierścieni" i cykl "Harrego" to sztandarowe przykłady. Pozdrawiam.

boonia
35 wypowiedzi

A ja mam marzenie obejrzeć "Harry Potter i Insygnia Śmierci" ale ostatnio nie mam nawet czasu wybrać się do kina:(

Jeśli chodzi o niedawno obejrzany film to jest nim "Chłopiec w pasiastej piżamie". Rewelacja!!! Świetna gra aktorska, wszystkie emocje (a było ich wiele) zagrane był tak realnie. Żałuję tylko, że wcześniej nie czytałam książki. W momencie kiedy zna się już zakończenie chyba nie ma to sensu. Choć przeważnie książka jest lepsza. Może skuszę się w dalszej przyszłości:)

timido2
285 wypowiedzi

oglądałam całkiem niedawno "Chłopca w pasiastej piżamie" - naprawdę świetny film. Myślę, że każdy powinien go znać.

Yoggobela
144 wypowiedzi

A ja przed chwilą obejrzałam film "8 mila" z Eminemem, w sumie nie wiem co mnie natchnęło, ale podobał mi się. Czasem lubię zobaczyć film w takim klimacie, mimo że na co dzień gustuję w innych gatunkach.

marlena89
22 wypowiedzi

Ostatnio obejrzany film to "Sierociniec" Juana Antonio Bayona - film ciekawy, niebanalny, niespotykany. Gorąco polecam :)

Maks
130 wypowiedzi

Jak ja dawno filmu nie oglądałem. Z tego co wyczytałem na jednym z "kont filmowych", wynika iż ostatnią obejrzaną produkcją była "Droga" - Johna Hillcoat'a.
Nie czytałem wcześniej książki, także ciężko mi porównywać na ile została oddana fabuła, aczkolwiek przyznam że nie był to czas stracony.

blackmoth
1577 wypowiedzi

Ja też ostatnio oglądałam właśnie Harry'ego :) Film podobał mi się bardzo, jedynym minusem tych trzech godzin były dzieciaki za plecami rzucające popcornem i wymieniające między sobą liczne, głośne uwagi... Trzymał w napięciu, w pewnych momentach nie mogłam się powstrzymać od śmiechu, np. jak Harry tańczył z Hermioną... :D

A "Chłopca w pasiastej piżamie" też oglądałam. To naprawdę coś, co trzeba obejrzeć...
Oglądałam jeszcze w ostatnim czasie "Pianistę". Mało brakowało, a kilka łez spłynęłoby po policzku. Tematyka II wojny światowej jest trudna do "zekranizowania", a Polański świetnie sobie z nią poradził.

Kobra94
376 wypowiedzi

Ja wczoraj byłam na pokazie przedpremierowym "TRON:Dziedzictwo"
W sumie nie było takie złe. Zależy, co kto lubi
Oczywiście w zwyczajnel telewizji nie byłoby takiego efektu, co w 3D bo tylko by ludki nam latały przed ekranem :)

Jeżeli ktoś to też ogłądał, to może mi odpowie na pytanie. Jest tam taki facio, z białaymi, przylizanymi włosami. Taki podlizuch co okazało się, że grał na 2 fronty. I miał taki głupi wyraz twarzy xD I wogóle taki jakiś znajomy mi sie wydaje, ale za nic nie wiem, z jakiego filmu mogę go znać?

blackmoth
1577 wypowiedzi

Niestety filmu nie oglądałam, więc nie umiem ci pomóc. Ale może będzie na wikipedii lub filmwebie? :)

Iv
42 wypowiedzi

W kinie ostatnio byłam na Zaplątanych. Świetna bajka, dawno się tak nie uśmiałam. Teksty są ironiczne i złośliwe, a i księżniczka nie jest typową ciamajdą. Warto! Chętnie wybrałabym się jeszcze raz :)

W domu nadrabiam kinowe zaległości i wczoraj padło na pierwszą część Opowieści z Narnii. Świetny film, dziś mam zamiar obejrzeć drugą część, a na kolejną z chęcią wybiorę się do kina :)

Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!