Wątek: Rozdajemy książki za recenzję tygodnia - 2/2012

Kobra94
376 wypowiedzi
Edytowany przez użytkownika Kobra94 16/06/2012 09:59.
agacia
2062 wypowiedzi

Czas na ogłoszenie wyników!

I Miejsce i zestaw książek: "Polskie rekolekcje" - Piotr Kobza, "Przypadek Ritterów", Adam Węgłowski otrzymuje...Elaine za recenzję do książki "Mechaniczny Anioł" - Cassandra Clare - Gratulujemy!

II Miejsce i książkę "Dworek pod Malwami", Marian Piotr Rawinis otrzymuje....Evocatora za recenzję do książki "Fragmenty. Wiersze, zapiski intymne, listy - Marilyn Monroe - Gratulujemy!

Wszystkim pozostałym bardzo dziękujemy za udział w naszym konkursie i zapraszamy do kolejnej jego edycji. W tym miejscu chciałabym jeszcze zwrócić Waszą uwagę na recenzję, która bardzo przypadła mi do gustu, ale niestety limit książek do rozdania był ograniczony, jest to bardzo obszerna recenzja ale naprawdę dobrze napisana i dlatego zachęcam Was do jej przeczytania. Autorką recenzji jest Amarisa, która zrecenzowała książkę Katarzyny Michalak pt "Nadzieja" - Dziękujemy za śliczną recenzję!

Elaine
735 wypowiedzi

Nie wierzę w to, naprawdę.. Jestem tak niesamowicie szczęśliwa, że nie da się wyrazić tego żadnymi słowami. Bardzo dziękuję za dostrzeżenie mojej pracy! Gratuluję również Evocatorze za zajęcie drugiego miejsca i Amarisie za wyróżnienie. Gratuluję też pozostałym uczestnikom, gdyż tak się składa, że przeczytałam wszystkie te recenzje i były naprawdę fantastyczne! Życzę jeszcze większej weny w pisaniu. ;)

Marcepankowa
21 wypowiedzi

Gratuluję ;)

Amarisa
529 wypowiedzi

@agacia a ja dziękuję za tak miłe słowa na temat mojej recenzji :) to dla mnie o wiele ważniejsze, niż wygranie książek :) fakt, że recenzja się komuś spodobała i ta osoba ją poleca jako wartą przeczytania - to dla mnie doprawdy wiele znaczy.
Bardzo Ci dziękuję :)

I gratulacje dla osób, którym się poszczęściło :)

Betsy
362 wypowiedzi

Gratulacje;)

alison2
154 wypowiedzi

serdecznie gratuluję całej trójce, świetne recenzje :-)

malutka_ska
45 wypowiedzi

Gratulacje dla wszystkich :) Przyznam, że gorąco kibicowałam Evocatorze i Amarisie :)

Amarisa
529 wypowiedzi

@malutka_ska bardzo dziękuję :D

Evocatora
295 wypowiedzi

Niezmiernie dziękuje za wybranie mojej recenzji. Gratuluje jeszcze bardziej Elaine - świetna recenzja! :-)
I serdecznie pozdrawiam wszystkich, którzy kibicowali mojej opinii. Nawet nie wiecie, ile to dla mnie znaczy. :-)

agacia
2062 wypowiedzi
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!