Temat

Cytaty o miłości, uczuciu, związku i namiętności

Postów na stronie:
OK
@OkularnicaKasia
24 książki 4 posty
2013-06-03 22:31 #
Witajcie! Tworzę uroczy album na prezent dla chłopaka, potrzebuje ciekawych cytatów o miłości, uczuciu związku, które nie są za bardzo znane :)
Będę wdzięczna jeśli mi pomożecie :)
# 2013-06-03 22:31
Odpowiedz
@misha
@misha
226 książek 236 postów
2013-06-04 08:53 #
Hej. :) Fajnie, że robisz coś sama dla chłopaka, takie prezenty są wyjątkowe. :)

"Miłość to nasza ostatnia szansa. Poza nią doprawdy nie istnieje na ziemi nic, co by nas mogło utrzymać przy życiu."
*
"Nigdzie nie kupisz szczęścia, miłość daje je gratis."
*
"O miłości wiemy niewiele. Z miłością jest jak z gruszką. Gruszka jest słod­ka i ma kształt. Spróbuj zde­finiować kształt gruszki."
*
# 2013-06-04 08:53
Odpowiedz
OK
@OkularnicaKasia
24 książki 4 posty
2013-06-04 18:37 #
Dziękuję Ci bardzo!:)
Drodzy użytkownicy pomóżcie!
# 2013-06-04 18:37
Odpowiedz
@PatykHD
@PatykHD
134 książki 21 postów
2013-07-03 23:33 #
"Miłość jest krucha i nieraz nie potrafimy jej pielęgnować .
Radzimy jakoś sobie i staramy się z całych sił mając nadzieje , że to kruche uczucie mimo wszystko przetrwa." - Nicholas Sparks
# 2013-07-03 23:33
Odpowiedz
2013-07-07 16:51 #
„- A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? - spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. - Co wtedy? - Nic wielkiego. - zapewnił go Puchatek. - Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.”
Alan Alexander Milne - Kubuś Puchatek

„Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu”
Antoine de Saint-Exupéry - Mały Książę

„Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.”
Paulo Coelho - Alchemik

„Jeśli ktoś kocha nas aż tak bardzo, to nawet jak odejdzie na zawsze, jego miłość będzie nas zawsze chronić."
Joanne Kathleen Rowling - Harry Potter i Kamień Filozoficzny

„Więc kiedy szepce: - Kochasz mnie. Prawda czy fałsz? Odpowiadam: - Prawda.”
Suzanne Collins - Kosogłos

„Podarowałeś mi coś, co nawet trudno nazwać. Poruszyłeś we mnie coś, o istnieniu czego nawet nie wiedziałam. Jesteś i zawsze będziesz częścią mojego życia. Zawsze.”
Janusz Leon Wiśniewski - Samotność w Sieci

„Miłość jest dziką siłą. Kiedy próbujemy ją okiełznać, pożera nas. Kiedy próbujemy ją uwięzić, czyni z nas niewolników. Kiedy próbujemy ją zrozumieć, miesza nam w głowach.”
Paulo Coelho - Zahir

„O miłości wiemy niewiele. Z miłością jest jak z gruszką. Gruszka jest słodka i ma kształt. Spróbujcie zdefiniować kształt gruszki.”
Andrzej Sapkowski - Czas pogardy

„Kubusiu, jak się pisze MIŁOŚĆ? Prosiaczku, MIŁOŚĆ się nie pisze, MIŁOŚĆ się czuje.”
Alan Alexander Milne - Kubuś Puchatek

„Ale miłość musi być jednocześnie pozbawiona egoizmu i egoistyczna. Nie możesz kochać kogoś, bo czujesz, że powinnaś. Sama chęć kochania nie wystarczy.”
Aprilynne Pike - Złudzenie
# 2013-07-07 16:51
Odpowiedz
2013-07-09 20:14 #
,,-Kocham Cię, Ellie - wyszeptał, muskając oddechem moją skórę, a gdzieś we mnie coś się gwałtownie załamało. - Boże, zawsze cię kochałem.''

"Słowo mroczny było za słabe, by opisać wyraz jego twarzy. Może i byłam stuknięta, ale sprawiło mi to nieopisaną radość."

„Dryfowałam zagubiona w morzu zimna, a potem nagle odrodziłam się w świecie ciepła. Pamiętam jego żółte oczy. Myślałam, że już nigdy ich nie zobaczę.”

"Ci, którzy nie wiedzą jak dostrzec cenne rzeczy w ich życiu, nigdy nie będą szczęśliwi."

„Oddychamy sobą nawzajem, pragniemy więcej powietrza, którym jest druga osoba.”

Takie wyrwane z książek. ; )
# 2013-07-09 20:14
Odpowiedz
@Chasm
@Chasm
44 książki 21 postów
2013-07-09 23:26 #
"-Życie zawsze było popieprzone. Od zarania dziejów. Dlatego właśnie szukamy tej drugiej osoby. Pragniemy pocieszenia. Pewności. We dwoje znajdujemy sobie małą jaskinię, do której otaczające nas groza nie ma dostępu."- Nieśmiertelność zabije nas wszystkich- Drew Magary

"Prawdziwa miłość to żywioł, który, choć czyni człowieka igraszką, daje mu również bliskie doskonałości szczęście. Miłość to ogień i wiatr."- Mistrzyni burz- Waldemar Płudowski

"Jedynym rozwiązaniem, które mi przyszło do głowy, było kochać ją. To wszystko, co jesteśmy w stanie zrobić."- Nigdy i na zawsze- Ann Brashares

"Kochaj, kogo kochasz, dopóki go masz. Tyle tylko możesz zrobić. Pozwól mu odejść, kiedy trzeba. Jeśli umiesz kochać, nigdy nie zabraknie ci miłości."- Nigdy i na zawsze- Ann Brashares

"-Ciało nie może żyć bez serca. A ja nie mogę żyć bez ciebie."- Geneza- Jessica Khoury
# 2013-07-09 23:26
Odpowiedz
Odpowiedź
Grupa

Książki

Wszystko o książkach
© 2007 - 2024 nakanapie.pl