Wątek: Jakie książki polecacie?

OlaFurtak
3 wypowiedzi

Jakie książki polecacie? Może coś jak Niezgodna lub Igrzyska Śmierci :) Jestem otwarta na rózne tematy książek :))

aendriu3000
18 wypowiedzi

narrenturm-sapkowski :)

grai
3 wypowiedzi

ja jestem wielka fanka Kinga, moze Miasteczko Salem ?

Black_Vampire
5481 wypowiedzi

Przez burze ognia - Veronica Rossi
Świat po wybuchu. Nowa Ziemia - Julianna Baggott

A trochę z innej tematyki:
Szklany tron - Sarah J. Maas
Król Kruków - Maggie Stievfater
Saga Księżycowa. Cinder - Marissa Meyer

Były kanapowicz
laureina
1316 wypowiedzi

A ja polecam książki Erica-Emmanuela Schmitta (tylko nie zaczynaj od "Przypadku Adolfa H." bo to trochę inny kaliber niż reszta jego książek) oraz Richarda Paula Evansa. Takie książki z dużą dozą emocjonalności, na pomyślenie o życiu.

doppellganger
575 wypowiedzi

O tak, jeśli chodzi o Erica-Emmanuela Schmitta to mogę polecić "Małe zbrodnie małżeńskie". Czytałam ją dawno temu, ale chyba ponownie po nią sięgnę :)

Były kanapowicz
barbieb
30 wypowiedzi

Na "Małych zbrodniach..." byłam nawet w teatrze i też polecam - świetny dramat. Jeśli chodzi o Schmitta to dorzucę także zbiory opowiadań "Trucicielka" i "Małżeństwo we troje".

Sigismond_Boffin
1 wypowiedź

Polecam "Miasteczko Salem" S. Kinga o którym wspomniał grai kilka postów wyżej, a od siebie mogę polecić "Metro 2033" Glukhovsky'ego - wciągająca od pierwszej strony.

Były kanapowicz
stella01
4 wypowiedzi

"mroczny umysł"

Marek923
5 wypowiedzi

"Bogać się kiedy śpisz". Jeśli lubisz tematykę samorozwoju.

Lopez
2 wypowiedzi

Polecam książki o piłkarzach ;)

molkaksiazkowa
1 wypowiedź

Zapiski niewidomego taty Ryan Knighton - naprawdę godne polecenia, a całkowicie z innej-fantastycznej-strony Gone wszystkie części.

Edytowany przez użytkownika molkaksiazkowa 04/03/2015 10:30.
rumiankowa89
3 wypowiedzi

A czytałyście może książkę "Sułtan z Palermo"? Znalazłam recenzję tej książki na i chcę ją przeczytać ale nie wiem czy warto. Lubię historie islamu i chrześcijaństwa i może ta też będzie fajna

gosiaczek55
9 wypowiedzi

Może zainteresuje Cię "Dzienniki Japońskie. Zapiski z roku królika i roku konia." Piotra Milewskiego/ Przyjemna lektura i można wiele dowiedzieć się tym pięknym zakątku świata.

gosiaczek55
9 wypowiedzi

Właśnie przeczytałam "Szczygieł"- Donna Tartt i to kolejna książka, której na pewno nie zapomnę. Piękna i prawdziwa historia. Polecam z całego serca

rmilewska
4 wypowiedzi

Jeśli lubisz literaturę faktu to mogę śmiało polecić Ci książkę pt. "Jak złapać rosyjskiego szpiega"- Ellis Henican, Naveed Jamali. książka napisana w prostu sposób i sądzę, że może spodobać się każdego.

gosiaczek55
9 wypowiedzi

Ja właśnie czytam "Jak złapać rosyjskiego szpiega" Naveed Jamali i mam takie samo zdanie jak poprzedniczka.

hizuchan
2 wypowiedzi

Ja polecam Czerwoną królową Victorii Aveyard, lub serię Rywalki Kiery Cass.. jest niesamowita :)

masquerade90
5 wypowiedzi

książki hermana hessego

iza122
231 wypowiedzi

Dziś przeczytałam " Maybe Someday" - warto choć to nie jest fantastyka.

izocek
3 wypowiedzi

polecam Charlotte Link "Ciernista róża"

kania8
2 wypowiedzi

Polecam serdecznie książkę Piotra Barańskiego "Skrajności", ale to tomik poezji a nie każdy lubi. Dla miłośników będzie tak wciągająca jak dla mnie. Dzięki tej książce pokochałam poezje :)

Tammam
11 wypowiedzi

Ktoś wspominał Kinga - widziałam ostatnio na liście polecanych Czytam wszędzie, jego nową powieść „Bazar złych snów“. Czy ktoś z Was już czytał? Polecacie?

makito
7 wypowiedzi

Książkę czytałem, jedna z powieści Kinga, które na prawdę mu się udały. Jedna z lepszych pozycji jakie miałem przyjemność czytać w tym roku.

makito
7 wypowiedzi

Ja z kolei polecam Kłamstwa Locka Lamory - Scotta Lyncha - mega niedocenione pozycje.

Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!