Temat

Konkurs

Postów na stronie:
@Poeta
@Poeta
7 książek 4 posty
2016-04-10 16:24 #
Mam wydanych 9 książek. Mój admnin Fan Clubu urządził konkurs. Jest on na Facebooku i portalu Lubimy Czytać. Co należy zrobić , żeby i tutaj ogłosić ten konkurs?
# 2016-04-10 16:24
Odpowiedz
@SKalina
@SKalina
7 książek 3 posty
2016-04-10 17:16 #
PYTANIA KONKURSOWE:

1. "Historia Pewnej Miłości" - autor na samym początku opowiadania wymienia imię i nazwisko innego pisarza. Proszę je podać.
2. " Prostytucja Polski Towar Eksportowy" - proszę podać ile zdjęć jest w książce?
3. " Słoneczko" - jak na imię miała dziewczynka zamieniona przez złego czarownika w Słoneczko?
4. "Tajemniczy świat Filipa" - podaj imię krasnala który co noc odwiedzał Filipa.
5. "A dla Ciebie Motyle" - ile jest wierszy w tym tomiku?
6. " Wiersze Moje" - podaj tytuł pierwszego i ostatniego wiesza w tej książce.
7. "Polsko jaka jesteś" - jak naprawdę nazywała się pierwsza ofiara marszu pod komitet partii ( w piosence występuje jako Wiśniewski).
8. "Kryptonim Wilkołaki" - we wstępie autor wymienia imię i nazwisko jednego z profesorów. Proszę je podać.
9. "Oko diabła" - Oficer śledczy PUB o nazwisku Andrunio, coś wyłudził od dr. Eugeniusza Alberta. Co to było?
# 2016-04-10 17:16
Odpowiedz
@SKalina
@SKalina
7 książek 3 posty
2016-04-10 17:39 #
KONKURS
(opis - zasady udziału w konkursie)
Każdy wybiera sobie jedną książkę tego autora ( np z linku): http://lubimyczytac.pl/szukaj/ksiazki?phrase=Wojciech+Paweł+Wiatr&main_search=1
Na stronie fan clubu: https://www.facebook.com/wpw.fanclub zostaną zamieszczone pytania dotyczące w/w książek . Książek jest dziewięć, a więc będzie 9 pytań. Wśród osób które udzielą poprawnych odpowiedzi zostanie rozlosowanych 9 pełnych zestawów książek w formacie epub. Książki zostaną przesłane na e-malie zwycięzców.
Konkurs ogłoszony jest w Fan Clubie autora, oraz na portalu LubimyCzytać,pl
# 2016-04-10 17:39
Odpowiedz
Odpowiedź
Grupa

Graciarnia

czyli miejsce do którego trafiają wszystkie stare i martwe tematy zaśmiecające inne grupy :)
© 2007 - 2024 nakanapie.pl