Wątek: Promocje książkowe.

AnnaKa26
189 wypowiedzi

Macie jakieś namiary na aktualne i ciekawe promocje ksiażkowe?

coconut
756 wypowiedzi

Jeśli jest ktoś zainteresowany twórczością Charlaine Harris

patrylandia
2133 wypowiedzi

Poprzeceniali ile wlezie.
tala86
760 wypowiedzi

Warto też odwiedzić stronę wydawnictwa Nasza Księgarnia i popatrzeć w dziale wyprzedaże, chodzi mi tu głównie o książki lekko uszkodzone, które można naprawdę kupić za grosze a ich jedyną wadą jest np. lekko zagięty róg okładki

Alfaa
2119 wypowiedzi

O, tak również polecam Naszą Księgarnie:)
ja zamówiłam niedawno trzy książki z przesyłką za 39zł, czyli można powiedzieć że jedna empikowa:)

i teraz na kdc.pl jest 100 tysięcy książek od 5zł;)

Edytowany przez użytkownika Alfaa 12/07/2011 22:20.
cassandra9891
615 wypowiedzi

Można znaleźć coś dla siebie ;) Zniżka do 60 %
Faledor
747 wypowiedzi

Kusząca akcja Fabryki Słów, rabaty 30-50% , aż mi ślinka cieknie :)

drops
11 wypowiedzi

Wiele wydawnictw ma na swoich stronach działy wyprzedażowe - właśnie z końcówkami, uszkodzonymi. Warto zapolować na takie okazje :)

cassandra9891
615 wypowiedzi

drops - ja widziałam takie wyprzedaże tylko u Naszej Księgarni.
Gdzie jeszcze są ?

patrylandia
2133 wypowiedzi

Dzięki @cassandra9891 za przypomnienie NK - właśnie tam buszuje :-)

AnnaKa26
189 wypowiedzi

Ale fajne:)
Moze dam linka żeby nikt nie szukał:)

Jesli chodzi o te uszkodzenia to faktycznie takie nie wielkie? czy zdarzaja sie ksiazki które powiedzmy sie rozlatuja?

mag85
89 wypowiedzi

Fajny wątek. Już znalazłam wiele ciekawych i tanich pozycji na poleconych stronach ;)

makomt
811 wypowiedzi

Ja wczoraj trafiłam w Empiku na promocję. Po raz pierwszy mi się trafiło w Empiku aż takie przeceny spotkać: za książki, które kosztowały prawie 140zł zapłaciłam 31! I niektóre były bardzo ładnie wydane, w twardych oprawach, dobry gatunkowo papier. Nie wiem czy w innych miastach można spotkać, ale w Słupsku się trafiło. :)

inulec
11 wypowiedzi

weekendowa promocja w Matrasie

cassandra9891
615 wypowiedzi

makomt - w Empiku często są promocje ;) To były kryminały ? Taka była ostatnia promocja :)

makomt
811 wypowiedzi

Książki były różne: albumy, sensacja, kryminał, obyczajówka. Dużo tych książek nie było, ale i tak można było wybrać coś ciekawego. :) Trafiałam promocje w Empiku, ale nieduże do 10-20%, a teraz naprawdę była duża obniżka. :)

cassandra9891
615 wypowiedzi

Jeśli ktoś z was posiada telefon w sieci Plus, to co tydzień można odebrać kod na 20% rabatu na zakup książek na empik.com (tylko internetowo)
Wysłanie sms'a jest bezpłatne. Promocja tylko w sieci Plus. Potwierdzone, sama wiele razy z niej skorzystałam :)
Więcej tutaj :

DomPerignon
25 wypowiedzi

Jeżeli mieszkacie w Warszawie to w CH Arkadia w księgarni Matras jest teraz wielka obniżka cen. Jutro bodajże księgarnia zostanie zamknięta z powodu remontu i wznowi działalność na początku września.

Prawie wszystkie książki przecenione są o 25%, ale trafiają się też rarytasy za 10 zł. Warto sprawdzić tę ofertę. Nie wiem tylko czy jeszcze jutro księgarnia będzie otwarta, ale prawdopodobnie tak. Jeżeli więc macie czas to polecam. W końcu w księgarniach internetowych nie poczujemy wyjątkowego zapachu książek. :)

winterolmostover
2113 wypowiedzi

A macie do polecenia ciekawe antykwariaty? Ja jeden odwiedzam osobiście, ale chciałabym takie w internecie odwiedzić.

jarka.trocka
246 wypowiedzi
dzisiaj się zaczęły promocje jeszcze tu :D
Wanilia
80 wypowiedzi

Polecam księgarnię internetową Selkar.
@Faledor, to mogłoby Cię zainteresować - wybrane książki Fabryki Słów po 7 lub 9 złotych ;)

cassandra9891
615 wypowiedzi

Promocje na wcześniej wspomnianej stronie Fabryki Słów
I jeszcze dostałam dziś maila o promocjach na Merlin pl
Byłaby wdzięczna gdyby ktoś widział gdzieś jaką przecenę książek anglojęzycznych.
Jeśli chodzi o antykwariaty to te które osobiście odwiedzam są dość drogie :)

Edytowany przez użytkownika cassandra9891 25/07/2011 23:01.
martagieks
311 wypowiedzi

Tylko dzisiaj 50% zniżki na książki Znaku na ich stronie internetowej. Kod zniżki: snajper.

Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!