Wątek: Jest robótka :)

makomt
811 wypowiedzi

W związku z tym, że zbliżają się Święta Bożego Narodzenia i, niestety, nie wszyscy mają możliwość spędzania ich z rodziną, po raz drugi rusza akcja, zapoczątkowana przez moich internetowych znajomych. A mianowicie: akcja wysyłania kartek świątecznych do osób z Domu Pomocy Społecznej w Niegowie pod Warszawą. Są to osoby w różnym wieku i o różnym stopniu intelektualnej niepełnosprawności.
Wszystkich zainteresowanych udziałem w akcji odsyłam - tam znajdziecie wszystkie potrzebne informacje. :)

Edytowany przez użytkownika makomt 02/12/2011 16:36.
interplaygirl
3414 wypowiedzi

Super akcja, z pewnością wyślę!

makomt
811 wypowiedzi

Cieszę się! :) Im nas więcej, tym większa radość podopiecznych DPS'u w Niegowie. :D
Cytując Wawrzyńca: "Nic do stracenia, nic do zyskania, ale się opłaca."

patrylandia
2133 wypowiedzi
WehikułCzasu
1178 wypowiedzi

Ja także się przyłączę, i postaram się "zareklamować" tę akcję, gdzie się da.

makomt
811 wypowiedzi

Dzięki Agata, o to właśnie chodzi! :)))

jarka.trocka
246 wypowiedzi

Ja również dołączam. A informacje do ludu zamieściłam na blogu :)

mardou
114 wypowiedzi

Na pewno wyślę, z chęcią się przyłączam :)

WehikułCzasu
1178 wypowiedzi

Ja tylko zawsze mam problem, do kogo napisać, wiecie, chodzi mi o to, że chciałabym wybrać kogoś, kto jeszcze nie dostał żadnego listu.

makomt
811 wypowiedzi

Agata, w zeszłym roku akcja dotyczyła tylko dziewczyn z rodzinki II, więc możesz wybrać kogoś z pozostałych rodzin - oni na pewno w zeszłym roku nie dostali żadnej kartki.

WehikułCzasu
1178 wypowiedzi

Nieśmiało podbijam wątek, bo Święta coraz bliżej, a Poczta coraz wolniejsza... ;)

makomt
811 wypowiedzi

Dzięki Agatko :))
Ja już mam przygotowane kartki i małe podarunki dla kilku dziewcząt z ośrodka. W poniedziałek zaatakuję pocztę. :D

Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!