Wątek: Hydepark

coolmamma
197 wypowiedzi

Hydepark czyli co nam w duszy gra.
Polecam do wyrażania swoich zachwytów, luźnych przemyśleń i tego co nas wkurza i boli. Zamiast zaśmiecać poszczególne wątki może pogadajmy tu :)

patixa98
115 wypowiedzi

W końcu ktoś założył świetny wątek <3

coolmamma
197 wypowiedzi

się dziwię, że jeszcze nikt wcześniej tego nie zrobił. Każde forum powinno mieć swój hydepark :)

asymaka
240 wypowiedzi

pomysł świetny, gratuluję!

coolmamma
197 wypowiedzi

to ja zacznę ... cieszy mnie, że mamy wiosnę i że z blogiem w końcu mi się udało podziałać

wkurza mnie, że część ludzi na tym forum a zwłaszcza blogowiczów wdaje się na różnych wątkach w jałowe dyskusje i tylko zaśmieca i zabiera innym czas (bo żeby potem znaleźć potrzebne informacje to się trzeba przez tony śmieci przekopywać)

Chmurka
143 wypowiedzi

A komu by się chciało przeglądać załóżmy to 118 stron?! Mi na pewno nie. Dlatego pytania się powtarzają.

coolmamma
197 wypowiedzi

pewnie, to że się powtarza mi nie przeszkadza ... trudno ... gorzej jak muszę przebrnąć przez strony wypełnione wyrzygiwaniem sobie wszystkiego i ciągłym pouczaniem

Chmurka
143 wypowiedzi

Wydaję mi się, że większość osób właśnie przegląda tematy (zwłaszcza ten z współpracami) w poszukiwaniu takich dyskusji, bo są one zazwyczaj najciekawsze. Ja jestem tego dobrym przykładem. Kiedy dowiedziałam się, że jest tak zwana "spina" od razu wyszukałam odpowiedniej strony.

coolmamma
197 wypowiedzi

Mnie akurat kłótnie niewiele obchodzą. Wolę bardziej sensowną dyskusję niż wzajemne obrażanie. Chyba jestem za stara na kłótnie rodem z liceum.

Cassiel96
305 wypowiedzi

Poza tym one nic nie wnoszą i marnujemy swój czas na czytanie tego, a nawet na samą dyskusję tam. Więc ogólnie tamten temat jest bez sensu, bo w niczym nie pomaga a są tam tylko nieustanne kłótnie. Lepiej pójść coś poczytać czy wyjść na dwór :P

coolmamma
197 wypowiedzi

I o to mi właśnie chodzi :) 100% racja. Wątki o konkretnym zagadnieniu to nie miejsce na tanią sensację, bo ktoś się z kimś żre ;)

Amelia851
3 wypowiedzi

Super, trafiony pomysł jak najbardziej! :)


_______________________________________________________________________

Edytowany przez użytkownika Amelia851 02/09/2014 13:02.
coolmamma
197 wypowiedzi

cieszę się :)

MarKo
640 wypowiedzi

Cassiel96 ale masz świetne okulary! o ile to ty na zdjęciu oczywiście :D

Były kanapowicz
Antyska
1100 wypowiedzi

Zgadzam się z MarKo. Już na blogu zwróciłam uwagę na te okulary :)

asymaka
240 wypowiedzi

Dziewczyny, ale jeżeli ktoś dodaje notkę na blogu o współpracach i wkleja link na kanapie na forum w temacie współpraca to chyba mam prawo tam się wypowiedzieć, zwłaszcza, jeżeli na blogu nie mogę, bo jestem usuwana? Poza tym warto przestrzegać innych blogowiczów przed osobą, która nie czyta książek,a jedynie udaje, że to robi? Czy Wy napisałybyście w recenzji, że bohaterka książki jest samotna matka, jeśli ona ma przez cały czas męża, który nigdy jej nie zostawił i mieszka z nią? Takiej sprawy nie można zapomnieć, jeżeli czytało się książkę. A skoro tu wolno pisać co wkurza to właśnie to mnie wkurza! Jeżeli nie chce nam się czytać, po co zabiegamy o książkę? Jeżeli nie ma w prowadzeniu bloga pasji to po co marnować czas?

Edytowany przez użytkownika asymaka 15/04/2013 22:32.
Aga25
9 wypowiedzi

Mało tego przekręca istotne fakty, to już kolejna recenzja gdzie widać,że ta osoba najnormalniej w świecie nie czyta książek, w recenzji jest tylko to co można przeczytać na okładce książki lub na innych blogach. O ściąganiu z cudzych recenzji informacji nie będę już wspominała bo to szczyt bezczelności..

Edytowany przez użytkownika Aga25 15/04/2013 22:38.
skrzatix
249 wypowiedzi

Szkoda, że mi takie okulary nie pasują, muszę mieć cienkie oprawki, bo inaczej jest kiepsko:)
Asymaka, takie osoby łatwo poznać wbrew pozorom, a niezatwierdzania/usuwania/zatwierdzania wybranych komentarzy nawet nie komentuję, bo to dziecinada:) Niestety, to co miało być sensowną dyskusją, przerodziło się w jałową kłótnię.

asymaka
240 wypowiedzi

ech... czasami tak faktycznie się kończy, ale to zapewne dlatego, że dziewczyny ponoszą emocje... ja podałam tam tylko swoje argumenty i próbowałam zrozumieć zachowanie takich ludzi... ale nie jestem w stanie, mimo najszczerszych chęci, dobra, dajmy już spokój, bo i tu zaraz będzie się działo...a nie o to mi chodziło

anatola
108 wypowiedzi

Najskuteczniejszą metodą na gorące głowy, byłby bany na jakiś czas. Myślę, że wtedy niektórzy przestaliby prowadzić swoje wojny tutaj, wypowiadali się kulturalniej i nie obrażali innych użytkowników.

Edytowany przez użytkownika anatola 15/04/2013 23:49.
skrzatix
249 wypowiedzi

Asymaka, myślę, że już nikt nie ma ochoty ani na kłótnie, ani na ich czytanie;)
Niestety nie jest to "tradycyjne" forum z ostrzeżeniami, itp.

Domi85
54 wypowiedzi

Oj dziewczyny, czepiacie się, przecież najlepsze są recenzje złożone z opisu na okładce (który często zawiera błędy lub jest zupełnie nieadekwatny do treści) i przemyśleń skopiowanych z dziesięciu innych blogów ;) A tak na serio - ja również nie rozumiem brania książek do recenzji i ich nie czytania, ale widać niektórym sumienie na to pozwala. Nic na to nie poradzimy, więc szkoda nerwów.

coolmamma
197 wypowiedzi

No właśnie. Przeraża mnie jakie to bzdury potrafią być na okładkach napisane. Masakra ;)

coolmamma
197 wypowiedzi

Dziwne to branie książek od wydawnictw i ich nieczytanie. Po co? Żeby półki zdobiły? Równie dobrze można bibeloty postawić. Bo jak ktoś przyjdzie do domu i zapyta o jakąś książkę, to co wtedy? Buzia w ciup ;)

asymaka
240 wypowiedzi

tu mnie rozbawiłaś, Coolmamma, właśnie wyobraziłam sobie taką sytuację... że ktoś pyta o ten czy inny tytuł, a tu cisza... hehe!

Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!