Grupy dyskusyjne

Ostatnie dyskusje

31744
odp.
5877
odp.
Warto mieć kota! Lub koty 😁 Ja mam takiego - najmłodszy z czterech 🐈‍⬛🐈‍⬛🐈‍⬛🐈‍⬛❤️
10
odp.
No, to teraz będę miał czytania a czytania. Napracowałaś się dla mnie, to miło, że tak komuś/mi pomagasz. Faktycznie, stosunkowo niewiele ksią...
1071
odp.
W grupie Wokół kanapy, @KamCzyta pisze:
Od tygodnia mam konto na tym portalu, ale dopiero dzisiaj 😅 zauważyłam, że jest tutaj grupa, na której można się przywitać. Mam na imię Kamila, jes...
16280
odp.
W grupie Wokół kanapy, @Airain pisze:
Zwłoki się sprzątnie, pościel zmieni i gotowe.
5365
odp.
W grupie Książki, @Antytoksyna pisze:
Owszem, kupione, jedna 'nadgryziona' i odłożona, tych książek nie da się czytać z doskoku - czekają na sprzyjający moment.
217
odp.
W grupie Książki, @werkabooks pisze:
Bardzo mi sie podobał Pamiętnik i list w butelce
94
odp.
Przekroczyłam magiczną 12. Co prawda nie wszystkie mają opis, a więc są na półce "czytam", ale wszystkie przeczytane. USA – Dan Simmons „Trupia o...
94
odp.
W grupie Recenzenci i recenzje, @Kate77 pisze:
Trzeba ciąć, choćby dlatego, że zbyt długa recenzja dla Czytelnika może stać się trudna do przeczytania. Nie chce pisać nudna, bo to nie do końca o t...
3633
odp.
W grupie nakanapie.pl, @landrynkowa pisze:
Tak jest, szefowo! 😇
484
odp.
@jatymyoni, trudno uwierzyć, a jednak tak się działo.
1779
odp.
W grupie nakanapie.pl, @ewelina.czyta pisze:
Nadal nie działa mi wklejka, to jest link wygenerowany dla mnie, ale z bloga przenos mnie na konto tej dziewczyny (notabene ma tak samo na imię) Napr...
3
odp.
W grupie FAQ, @matren pisze:
Faktycznie, masz rację, dziękuję :)
3571
odp.
W grupie Muzyka, @estera.baron984 pisze:
U mnie póki co lofi house @YouTube
29
odp.
W grupie Legimi, @matren pisze:
A ja korzystam od paru lat i nie mam z nimi żadnych problemów. Mam maksymalny abonament, bo słucham audiobooków bez limitu. Na ewentualne zapytania o...
1
odp.
Gunnel Linde - Biały kamień? :)
347
odp.
W grupie Klub Recenzenta, @kazal_ka pisze:
Wydawnictwo Insignis poinformowało, że zamówione książki powinny przyjść do połowy marca.
250
odp.
Ja większość Dostojewskiego przeczytałam, przynajmniej te najbardziej znane książki, ale jeszcze 2 nieprzeczytane znalazłam jako audibooki na Empik G...
546
odp.
20
odp.
@Szarym.okiem (nie mogę dodać linku niestety) Zapraszam:) Recenzje, opinie, lekko o książkach i życiu Jasne, świetliste zdjęcia i osta...
22
odp.
@jatymyoni, dopisałam do tej powieści przygodowej "powieść z gatunku płaszcza i szpady", to już nie dla dzieci.
11
odp.
W grupie Klub Recenzenta, @szulinska.justyna pisze:
Moi drodzy, Już wyjaśniam. Bywało tak, że recenzje książek były zamieszczane w znacznej większości na stronie serwisu lubimy czytać i granice. Zar...

To tutaj jest miejsce na Twoje pytania, spostrzeżenia, ciekawe tematy do rozmowy. To tutaj możemy wszyscy lepiej poznać siebie nawzajem i swoje opinie – nie tylko o książkach. Dołącz do dyskusji, odpowiadaj na pytania, doradzaj albo sam stwórz grupę i znajdź odpowiedź na nurtujący Cię temat. Bądźmy bliżej siebie, bo przecież łączy nas wszystkich wspólna pasja.

Oficjalne grupy

nakanapie.pl

O tym co nowego w serwisie, o Waszych pomysłach i o nas

10178 postów
FAQ

czyli wszystko, co chcielibyście wiedzieć o działaniu serwisu :)

48 postów
Tablica Ogłoszeń 5 postów
Klub Recenzenta

Grupa stworzona wokół tematu Klubu Recenzenta w serwisie nakanapie.pl

6889 postów
Recenzenci i recenzje

czyli o pisaniu słów kilka

1022 posty
Książki 42504 posty
Autorzy 3579 postów
Film 5327 postów
Muzyka 4838 postów
Wokół kanapy 75969 postów
Konkursy, gry i zabawy 106573 posty
Zmiany i propozycje zmian w serwisie :)

czyli wszystko o zmianach, zmianach, zmianach.

68 postów
Nie wiem, ale się dowiem!

czyli miejsce z różnymi FAQ

116 postów
Wasza Twórczość 1286 postów
Graciarnia 4 posty
Gatunki literackie 213 postów

Grupy kanapowiczów

Ciekawe wydarzenia literackie

Znalazłeś wydarzenie, które wydaje Ci się ciekawe? Spotkanie autorskie, wieczór poetycki, niszowe targi? Chcesz się podzielić tą informacją ze światem...

245 postów
Nauka dla każdego

Hyde Park promujący naukę.

1664 posty
Kotolubnie Piesolubnie

Koty, Kociska, Kociątka Psy, Psiaki, Piesiatka

1517 postów
Legimi

Wasze opinie, wrażenia, komentarze

34 posty
Booktour 2 posty
Nowosci - świeżynki tegoroczne

Czyli to co zostało wydane w 2020 - bo czasem fajnie wiedzieć co piszczy w księgarniach

2 posty
Podróż do źródeł

Skąd dowiadujecie się o ciekawych książkach czyli linki i innego rodzaju polecanek - blogów, podcstów, stron tematycznych i tak dalej...

9 postów
Książki dla dzieci

Polecane książki dla najmłodszych

15 postów
Subiektywnie najlepsze książki roku

Zestawienia najlepszych pozycji w danym roku

33 posty
Ulubiony cytat

Każdy z nas ma jakieś swoje ulubione cytaty. Podzielcie się nimi 😉

2 posty
#setkadokawy

Hej! smakksiazki.pl rzucił wyzwanie Kubie Ćwiekowi a on podał je dalej również swoim czytelnikom... a że na fb nie mam wielu znajomych zainteresowanyc...

7 postów
Pytania

Tematyka dotyczy zapytań związanych z działaniem strony/profilu itp.

109 postów
Wszystko i nic

Szukasz kogoś kto, będzie takim samym molem książkowym co ty? A może po prostu szukasz kontaktu z innymi? Jesteś nowy i chcesz być zauważonym? Proponu...

183 posty
Jakie książki dostaliście pod choinkę?

Propozycja podzielenia się swoimi książkowymi prezentami

8 postów
O recenzowaniu słów kilka

Na kanapie jest wielu wspaniałych recenzentów - może podzielą się swoimi technicznymi (i nie tylko) doświadczeniami: jak napisać zajmującą i celną re...

125 postów
Grupa czytelnicza discord

Zapraszam wszystkich na grupę czytelniczą na discordzie. Głównym tematami są Literatura i książki, jest ram wiele ciekawych kanałów funkcji i przydatn...

2 posty
Zatrzymaj się...

Jeśli coś ma dla Was znaczenie, jeśli jest coś nad czym warto się pochylić, to tu jest na to miejsce.

388 postów
Bookstagram

Cześć wszystkim :) Jestem ogromną fanką wszelkiego rodzaju bookstagramów, ale że sama z takowym zaczynam, chciałabym poznać Wasze profile :) Tworzę wi...

14 postów
GrupaP

GrupaP. :)

1 post
Poznajmy się lepiej.! :)

Poznajmy się lepiej to grupa dla osób, które chcą się czegoś o sobie dowiedzieć. Jakie książki lubicie, a jakich nienawidzicie? Jak trafiliście na ten...

153 posty
Nasze #bookstagramy

Hejka❤ nie dawno zaczęłam swoją przygodę z bookstagramem i jestem z tego dumna 😍 Pomyślałam, że tutaj możecie dodawać linki do swoich kont, abyśmy mog...

3 posty
Dyskusje uciekinierów z Lubimy Czytać

Uciekinierzy z LC łączmy się

1472 posty
Komiksy

Co mamy... Czego szukamy... I Ile mamy czasu... Co nam się podobało, a co nam się nie podobało... Oraz różne inne tematy okołokomiksowe...

1 post
Najlepsze książki historyczne

polecajki książek historycznych :)

22 posty
Coś pod Abbadona, coś pod Lokiego 🤔

No to sprawa wygląda tak. Szukam książek - coś na wzór Kossakowskiej i jej słynnego Abbadona Niszczyciela Światów, a błyskotliwym nordyckim bogiem Lo...

1 post
Coś pod Abbadona, coś pod Lokiego 🤔

No to sprawa wygląda tak. Szukam książek - coś na wzór Kossakowskiej i jej słynnego Abbadona Niszczyciela Światów, a błyskotliwym nordyckim bogiem Lo...

0 postów
Osły, osiołki

Grupa dla miłośników oraz właścicieli osłów :)

0 postów
Igły, szydełka, kredki i farby - łączmy się!

Grupa dla wszystkich tych, którzy szyją, malują, rysują, haftują - jednym słowem: tworzą i chcą się pochwalić efektami swojej pracy. Albo po prostu ma...

10 postów
Szukam książki

Jak u góry

22 posty
Ciekawe artykuły

czyli znalezione w internecie teksy o książkach, literaturze i okolicach

96 postów
12 klasyków na 12 miesięcy

Cześć! W tym roku chciałabym zabrać za przeczytanie (przynajmniej) 12 klasyków literatury światowej. I zapraszam wszystkich chętnych do tego wyzwania....

251 postów
Wspierajmy się nawzajem!

Prowadzisz instagrama, bloga czy kanał na YouTube w tematyce książkowej? Jeśli tak to idealne miejsce dla Ciebie!

118 postów
do usunięcia ;) 0 postów
Poznajmy się bookstagram

Macie ochotę poznać nowe bookstagramy? Zapraszam poznajmy się i wymieńmy obserwacjami.

1 post
Okładkowe hity i kity

Oceniamy po okładce ;)

2013 postów
Szukam Warszawianki :) z Centrum

Mam małą prośbę

0 postów
JAK UGRYŹĆ: CYKLE LITERACKIE - PORADNIKI

Prosty poradnik z cyklu: "Jak ugryźć jakiś cykl" - dla Początkujących

5 postów
KSIĄŻKI O AUSTRALII, AUSTRALIJSKIE, OKOŁOAUSTRALIJSKIE 🇦🇺

Jako wielki fan Antypodów, pomyślałem że skoro można, to założę Aussie-wątek dla zainteresowanych tematem. :) Będę wrzucał tu książki tematyczne, któr...

47 postów
Polecajki 0 postów
"Szukam książki/komiksu - Nie pamiętam tytułu"

czyli wszystkie tematy związane z poszukiwaniem książki - pamiętasz bohaterów ale nie tytuł? Pamiętasz okładkę i kolor, ale nic więcej? Coś Ci się koj...

169 postów
Rozmówki i polecajki książkowe.

Jeżeli kochasz książki to ta grupa to coś idealnego dla ciebie. Rozmowy o książkach z osobami mającymi tą samą pasję co ty i polecanie sobie nawzajem ...

40 postów
Muszę ponarzekać, albo i nie. Czyli o tym co nas boli i co raduje.

Czasem trzeba z siebie coś "wyrzucić" - oczywiście kulturalnie. Więc, stwórzmy sobie Drodzy Kanapowcze właśnie tu takie miejsce. Zacznę: Na minus - ...

1 post
Jaka książka was urzekła, chociaż zupełnie się tego nie spodziewaliście?

Podzielcie się swoimi wrażeniami. Czy jest jakaś książka, do której podchodziliście sceptycznie, a konie końców wam się bardzo podobała? Jaka to książ...

0 postów
Promocje książkowe

Informacje o promocjach, zbędnych kodach rabatowych

21 postów
Książki, które według was są niedoceniane

Napiszcie tutaj jakie są według was książki niedoceniane. Będziemy się razem nimi wymieniać a za jakiś czas przedstawię całą listę :D Czekam na odpowi...

3 posty
Bookstagram 0 postów
Kindle 13 postów
Załóż swoją grupę