Gdybyś mnie teraz zobaczył Cecelia Ahern

Okładka Gdybyś mnie teraz zobaczył
autor:
Cecelia Ahern
wydawnictwo:
ŚWIAT KSIĄŻKI
data wydania:
2008
ISBN:
9788324708581

Opis

Romans pióra autorki słynnej, ekranizowanej teraz powieści "PS Kocham Cię". Zabawna i wzruszająca opowieść o tym, jak bardzo różni się zobaczenie, od uwierzenia. Książka Cecelii Ahern jest pełna charakterystycznego dla jej pisarstwa ciepła, humoru i wzruszeń. Jest to historia z sercem - i odrobiną magii. Pewnego dnia w życiu uporządkowanej i poważnej, zapracowanej Elizabeth Egan i jej siostrzeńca pojawia się tajemniczy przybysz. Ivan jest beztroski, spontaniczny i zawsze szuka przygód - stanowi j..ej zupełne przeciwieństwo. Szybko zaraża ją swoją radością i humorem i Elizabeth zaczyna zmieniać swoje życie w sposób, w jaki nigdy sobie tego nie wyobrażała. Ivan jednak musi zniknąć z jej zycia, bo jest.. Niewidzialnym Przyjacielem i jak to niewidzialni - znika.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Książka opowiada historię samotnej kobiety wychowującej syna swojej "wolnej" siostry. Na początku książki poznajemy tajemniczego Iwana, który szybko zaprzyjaźnia się z Luck'iem (synem Sorais, siostrzeńcem Elizabeth).Iwan jest niewidzialnym przyjacielem Luka, który przybył by pomóc dziecku odnal... więcej »
Cecelię Ahern do tej pory znałam tylko z „PS Kocham Cię”. Pewnie wielu z was zna tą książkę, cóż się dziwić, jest bardzo dobrą lekturą i zapada w pamięć. Tą, pożyczyłam od kuzynki, właściwie podprowadziłam ją jej z półki i połknęłam w tempie błyskawicznym. Szczerze mówiąc, po tytule spodziewała... więcej »
"Najważniejsze jest nie to, jak wyglądamy, ale rola, jaką odgrywamy w życiu naszych bliskich. Ludzie wybierają szczególny rodzaj osób na powierników, ponieważ akurat takiego, a nie innego towarzystwa szukają w danym momencie swojego życia, a nie dlatego, że ich wzrost wiek lub kolor włosów jest o... więcej »
Dodali do kolekcji
jotgol
Agatka90
Potania
CupOfLove
zDEPPtana
sujeczka
JustTheOne
karolka47
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!