Gone: Faza trzecia: Kłamstwa Michael Grant

Okładka Gone: Faza trzecia: Kłamstwa
autor:
Michael Grant
wydawnictwo:
Jaguar
data wydania:
2010
ISBN:
9788376860213

Opis

Minęło siedem miesięcy od dnia, w którym skończył się świat. Od dnia, w którym wszyscy dorośli zniknęli. Ale Apokalipsa dopiero się rozkręca. Sam i Astrid już wiedzą - z każdym dniem będzie tylko gorzej. Wszechobecny, niekończący się głód, uderzający do głów alkohol i dostęp do broni stanowią piorunującą mieszankę. Ale to nie wszystko. Jedna noc zmienia wszystko w Perdido Beach. Umarli wstają z grobów. Gdy z zaświatów powraca znienawidzony przez wszystkich Drake, gdy Astrid toczy nierówną walkę z.. samozwańczą władzą, gdy Perdido Beach płonie, a ,,normalni" ruszają na ,,mutantów", pojawia się ktoś, kto niesie nadzieję. Prorokini Orsay mówi, że nadzieją na ucieczkę z tego piekła jest śmierć, że tylko ona pozwala przekroczyć granicę ETAPu... Przerażone dzieciaki zrobią wszystko, by uciec z Perdido Beach. Gdy desperacja przybiera na sile, hamulce są coraz mniejsze. Jak wiele czasu upłynie, nim w mieście dojdzie do zbiorowego samobójstwa?

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Michael Grant to amerykański pisarz urodzony w 1943 roku. Wychowywany w wojskowej rodzinie, chodził do dziesięciu szkół w pięciu stanach, a także trzech szkół we Francji. Nawet jako dorosły nigdzie nie zagrzał miejsca na dłużej. Został pisarzem po części dlatego, że to jeden z nielicznych zawodów... więcej »
Michael Grant jest amerykańskim pisarzem, który wychował się w rodzinie wojskowego i doskonale znane jest mu ciągle życie na walizkach. Nawyk ciągłych przeprowadzek został mu do dziś. Z tego właśnie powodu został pisarzem, bo zmiana miejsca zamieszkania nie przeszkadza w pisaniu. Autor ma na swoi... więcej »
To już trzecia część przygód nastoletnich mieszkańców kalifornijskiego miasteczka Perdido Beach pióra Michaela Granta. Trzecia z sześciu planowanych. Już trzecia. W Perdido Beach nie dzieje się najlepiej. Po raz kolejny spotykamy się z jego mieszkańcami- dziećmi do 15 roku życia i tymi, którym u... więcej »
To już moje trzecie spotkanie z serią 'Gone' i autorem Michaelem Grantem. Cała seria jest świetnie napisana. Prostym językiem, który łatwo trafia do czytelnika. Już od 'Niepokoju' nie mogłam doczekać się kolejnych części. Gdy wejdzie się do ETAPU nie tak łatwo z niego wyjść. W ETAPIE znów źle ... więcej »
Pierwszy tom serii "Gone" wprawił mnie w zachwyt i zdumienie, drugi utwierdził w przekonaniu, że warto było zakolegować się z Michaelem Grantem. Co do trzeciego tomu siłą rzeczy miałam więc spore oczekiwania - i nie zawiodłam się po raz kolejny z rzędu, choć - nie ukrywam - mogło być lepiej. ... więcej »
Minęło siedem miesięcy od dnia, w którym skończył się świat. Od dnia, w którym wszyscy dorośli zniknęli. Ale Apokalipsa dopiero się rozkręca. Sam i Astrid już wiedzą – z każdym dniem będzie tylko gorzej. Wszechobecny, niekończący się głód, uderzający do głów alkohol i dostęp do broni stanowią pio... więcej »
Uwaga! Mogą pojawić się spoilery do poprzednich części. Kiedy wydaje się, że największe kłopoty już minęły, to okazuje się, iż to dopiero początek… Chociaż Gaiaphage został pokonany, to w ETAP-ie zaczynają dziać się dziwne rzeczy. Objawia się prorokini, której towarzyszy tajemnicza pomocnica. ... więcej »
Dodali do kolekcji
monrose.
IvanG
monia311295
Sango
Black_Vampire
Cropka
Kobaltowa
laniette
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!