Gone. Zniknęli. Faza Czwarta. Plaga Michael Grant

Okładka Gone. Zniknęli. Faza Czwarta. Plaga
autor:
Michael Grant
wydawnictwo:
Jaguar
data wydania:
2011
ISBN:
9788376860459

Opis

Czwarty tom bestsellerowej serii GONE: Zniknęli Michaela Granta, współczesny, postapokaliptyczny thriller dla młodzieży. Nie ma już nadziei w Perdido Beach. Ulice zamieniły się areną, na której rosnąca armia mutantów walczy o panowanie nad ETAPem z tymi, których pozbawiono nadnaturalnych mocy. Ale prawdziwa bitwa toczy się niezauważenie w niewielkim pokoju, w domu na granicy Perdido Beach... Mały Pete, autystyczny brat Astrid, śni w morderczej gorączce. Jednak jego upiorne wizje, to nie majaki sz..aleńca ? gdy rozum śpi, budzą się upiory... Coś szuka dostępu do miasta, coś bardzo, bardzo złego, coś, czego nie można zobaczyć ani pokonać na jawie.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Michael Grant to amerykański pisarz, który zasłynął serią Gone: Zniknęli. W zamierzeniu mająca siedem tomów, w Polsce niedawno została wydana czwarta część o podtytule „Plaga”. Perdido Beach to miasteczko w Californi, z którego pewnego dnia „wyparowali” dorośli – w obrębie 20 mil wokół elektrowni... więcej »
Plaga.
Recenzent: anciaa
Nawet się nie zastanawiałam, kiedy zobaczyłam czwartą część serii Gone na bibliotecznej półce. Seria powoli, biegnie ku końcowi. Niby już tak blisko do końca, ale Michael Grant nie pozwoli nam na nudę. "Plaga" to już czwarta część serii "Gone", napisanej przez amerykańskiego pisarza Michaela ... więcej »
W Perdido Beach nie dzieje się dobrze. Można by rzec - znowu. Po zniknięciu dorosłych i głodzie wydawać by się mogło, gorzej być nie może, a jednak. Tym razem rozprzestrzenia się tajemnicza choroba, z którą nie radzi sobie nawet uzdrowicielka Lana. Czasu jest coraz mniej, a tajemnicze robaki w ci... więcej »
Bez zbędnych wstępów i kolejnych zachwytów nad Michaelem Grantem powiem tak: seria "Gone" dojrzewa, podejmuje coraz trudniejsze tematy, staje cię brutalniejsza i mroczniejsza. Bohaterowie dojrzewają do podejmowania poważnych decyzji, które wiążą się albo z przetrwaniem, albo z wypadnięciem z ET... więcej »
Dodali do kolekcji
HopeSolo
Ania.Kitty
Sallymy
Cropka
Kobaltowa
Sihhinne
PesefonicznaZjawa
Sil
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!