Góra Synaj Krzysztof Koziołek

Okładka Góra Synaj
autor:
Krzysztof Koziołek
wydawnictwo:
Wydawnictwo Akurat
data wydania:
2017
ISBN:
9788328706323

Opis

Anton Habicht za psie pieniądze pracuje w policji porządkowej Glogau (Głogowa). Gdy na jego drodze staje śledczy Matzke z policji kryminalnej i proponuje, żeby pracował razem z nim, Habicht nie może uwierzyć we własne szczęście. Pomaga Matzkemu przy śledztwie w sprawie śmierci chłopca, którego zwłoki znaleziono w zoo, na wybiegu dla niedźwiedzi.

Tymczasem w oddalonej o 35 km Neusalz (Nowej Soli) znaleziono zwłoki utopionego chłopca. Tamtejsza policja zajęła się śledztwem, a na własną r..ękę prowadzi swoje pewna hrabina.

Czy zgony młodych chłopców są ze sobą powiązane, a jeśli tak, to kto za nimi stoi? Dochodzenie w Glogau zatacza coraz szersze kręgi i wreszcie podejrzenie pada na pewnego obywatela pochodzenia żydowskiego, ale czy na pewno jest to sprawca, czy może kozioł ofiarny? W jaką grę sekretarz kryminalny Matzke wplątał Habichta i czy prowadząca na własną rękę śledztwo hrabina jest tylko znudzoną panią domu?

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Mam, mam! Trzymam w rękach świeżutki, jeszcze pachnący farbą drukarską egzemplarz Góry Synaj Krzysztofa Koziołka. Wypukły, złocisty tutuł cieszy oko czytelnika, mroczna okładka zapowiada nie lada tajemnicę. A zawartość jest jeszcze lepsza. Góra Synaj jest kolejnym kryminałem retro po książ... więcej »
Dodali do kolekcji
Lady_Ann
Książka w kolekcjachKolekcje
Inne książki tego autoraAutorzy
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!