Grób z niespodzianką Charlaine Harris

Okładka Grób z niespodzianką
autor:
Charlaine Harris
wydawnictwo:
Fabryka Słów
data wydania:
2009
ISBN:
9788375740622

Opis

SPRZEDAŻ OD 23-01-2009! Martwi nie czują, ale czekają. Na kobietę, której piorun usmażył mózg. Harper jest poszukiwaczem ciał. Takim Nieboszczykowym Licznikiem Geigera. Specyficzny talent do odnajdywania zwłok - swój szósty, grobowy zmysł - zyskała po porażeniu piorunem. Jest jedną z nielicznych osób na Ziemi, które przeżyły takie „pieszczoty”. Stała już nad wieloma dołami, w których porzucono lub ukryto zwłoki różnych nieszczęśników. Także nad grobami, w których razem ze zmarłymi spoczęły tajemn..ice ich zgonu. Skupiona nad ludzkimi szczątkami, widziała wiele śmierci. Ale ta mogiła zaskoczyła nawet ją. Tłokiem oraz natłokiem spraw, które nie pozwoliły zmarłym spoczywać w pokoju. A żywych zmuszały do… powiększenia grona nieboszczyków. I tak, z okolic cmentarnego horroru, wkraczamy w zaklęte rewiry rasowego kryminału. "Grób z niespodzianką" jest kontynuacją "Grobowego zmysłu".

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Kategorie

  » Kryminał. Literatura detektywistyczna
  Tematyka » Horror Groza
  Fantastyka » Beletrystyka » Horror, literatura grozy
  Powieść. Opowiadanie. Scenariusz » Literatura » Powieść zagraniczna
  Każdego dnia setki ludzi znikają w niewyjaśnionych okolicznościach. Kobiety i mężczyźni, starzy i młodzi odchodzą, pozostawiając po sobie jedynie ból i żal w sercach bliskich. Niektórzy z nich wracają, niektórzy sami wybierają swoje zapomnienie, ale większość to ci, których linia życia została pr... więcej »
  „Boimy się tego, czego nie znamy”. Ciekawe ile razy jeszcze będę chciała zacząć swoją recenzję od tej prawdy starej jak świat. Cóż ja na to poradzę, że jestem ni mniej ni więcej tylko człowiekiem biorącym garściami z tego, co już zna. Bezpieczeństwo wszak jest od zawsze w cenie. Długo zwlekałam... więcej »
  Dodali do kolekcji
  zabierajsie
  Carlotta
  Betsy93
  Moira
  ambiv
  CupOfLove
  lubiedzem
  sociopatic_social_climber
  Rejestracja jest darmowa i szybka.
  Zajestruj się teraz!