Grobowy zmysł Charlaine Harris

Okładka Grobowy zmysł
autor:
Charlaine Harris
wydawnictwo:
FABRYKA SŁÓW
data wydania:
2009
ISBN:
9788375740493

Opis

Martwi leżą dosłownie wszędzie. Harper wyczuwa ich grobowym zmysłem.
Harper zarabia na życie czymś w rodzaju słuchu i węchu, ale? metafizycznego. ?Czuje? człowieka, który wybrał się na polowanie ze swoim wrogiem i od lat leży w zaroślach pod tamtym drzewem. Widzi kości pechowej kelnerki, co obsługiwała niewłaściwą osobę i skończyła pod dachem opuszczonej rudery. Słyszy historię nastolatka, który wypił za dużo w nieodpowiednim towarzystwie. Podły los zgotował mu płytki grób w sośniaku.
G..dzieś tam, wśród zwłok zakopanych w ogródku, zatrzaśniętych w bagażnikach porzuconych aut, obciążonych blokami cementu i zatopionych w jeziorze, może być jej siostra.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Grobowy zmysł
Recenzent: rockaga
Prawdopodobieństwo śmierci podczas szalejącej dookoła burzy jest raczej niewielkie. Pomijając oczywiście sytuacje, gdy w otaczającej nas scenerii rodem z horroru pioruny rozświetlają zwalistą postać biegnącego w naszym kierunku psychopaty z siekierą. Zakładając jednak, że ukryliśmy się bezpieczni... więcej »
Dawno nie zdarzyło mi się czytać książki, która tak by mnie zainteresowała. Rzadko też zdarza mi się, aby tak atrakcyjny pomysł dostał taką obwolutę historii, żebym z czystym sumieniem mogła rzec, że podobało mi się. Bez zająknięcia stwierdzam, że autor odwaliła kawał dobrej, porządnej roboty. ... więcej »
Charlaine Harris ma na swym koncie pozycje ,które zdobyły uznanie milionów czytelników na całym świecie. Mnie udało się wyrwać z ciemnych czeluści półki sklepowej jeden jedyny egzemplarz "Grobowego zmysłu" i choć opis jest intrygujący ,moje odczucia po lekturze są niejednoznaczne. Harper Conn... więcej »
Popularność cyklu o Sookie jakiejśtam – rozprzestrzeniła się z prędkością światała, ale ja oczywiście byłam nieugięta i nie czytałam go. Nie oglądałam też serialu „Czysta Krew”, jednak stwierdziłam iż nadszedł najwyższy czas by stracić swoje dziewictwo w dziedzinie twórczości Pani Harris;) Zamias... więcej »
Dodali do kolekcji
laarl
Vesla
Makusia
ambiv
Julianne
lubiedzem
laniette
Rebellish
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!