Temat

Bez rąk, bez nóg, bez ograniczeń (audiobook), Nick Vujicic - patronat nakanapie.pl

Postów na stronie:
2013-04-30 07:12 #
Po książce czas na audiobook.

6 maja w sprzedaży pojawi się audiobook "Bez rąk, bez nóg, bez ograniczeń, Nicka Vujicica". Podobnie jak nad książką, nakanapie.pl objęło nad nim patronat.

Nick Vujicic cierpi na fokomelię – rzadkie schorzenie objawiające się brakiem kończyn. Jednak ten niezwykły młody człowiek pokonał niewyobrażalne ograniczenia wynikające ze swojej niepełnosprawności. Dziś prowadzi aktywne i spełnione życie, podróżuje po całym świecie i występuje jako mówca motywacyjny, niosąc nadzieję i inspirację milionom ludzi. Nick angażuje się w działalność charytatywną, a równolegle kieruje własną firmą, prowadzi szkolenia biznesowe, przemawia na międzynarodowych konferencjach i spotyka się z głowami państw.

Książka to świadectwo drogi, jaką Nick przeszedł od buntu i depresji poprzez pogodzenie się i przyjęcie Bożego planu na jego życie. Nick pojednał się z Bogiem i oddał Mu swoje życie, i to był początek drogi dzielenia się wiarą z innymi. Jego radością jest zachęcanie i inspirowanie ludzi. Patrząc na Nicka, trudno nie uwierzyć, że można żyć pełnią, że każdy może odnaleźć swoją pasję i być szczęśliwy. Ta książka daje nadzieję i wskazówki, jak dokonać zmian w swoim życiu! Są takie ksiązki, których lektura jest obowiązkowa, i ta jest jedna z nich!

"Bez rąk, bez nóg, bez ograniczeń!” to piękna i budująca opowieść o sile człowieka, która drzemie w jego sercu. Nick Vujicic pływa, surfuje, jeździ po świecie z wykładami, kieruje swoją firmą, pomaga innym, prowadzi program w radiu. Można powiedzieć, że z jego życia płynie przesłanie: „Żyj śmiało! Ten świat jest tego wart”. Szczerze podziwiam.
Marek Kamiński – podróżnik, polarnik, pisarz, założyciel fundacji wspierającej osoby niepełnosprawne

To nie liczba rąk czy nóg decyduje o naszej sile, ale to, co mamy w głowie. Jeśli Nick uśmiecha się tak często, to każdy, kto narzeka na swoje życie, powinien się zawstydzić, a potem podnieść głowę do góry i wziąć się w garść!
Jasiek Mela – najmłodszy i jedyny niepełnosprawny na świecie zdobywca obu biegunów, założyciel Fundacji Poza Horyzonty

Książkę czyta Robert Michalak.
# 2013-04-30 07:12
{}
Odpowiedz
2013-05-06 10:36 #
Audiobook od dzisiaj w sprzedaży, a jutro będziemy mieli dla Was małą niespodziankę :-)
# 2013-05-06 10:36
{}
Odpowiedz
@MarKo
@MarKo
334 książki 584 posty
2013-05-08 13:51 #
Bardzo dobra książka :) polecam wszystkim :)
# 2013-05-08 13:51
{}
Odpowiedz
Odpowiedź
Grupa

Graciarnia

czyli miejsce do którego trafiają wszystkie stare i martwe tematy zaśmiecające inne grupy :)
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe